Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetek ennyire béna?

Hogy lehetek ennyire béna?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, de soha nem volt még barátnőm. Nem mondom, megvagyok nélküle, de azért néha már nekem is kínos, hogy még sose volt.

Átlagos kinézetem van, nem vagyok igénytelen, normálisan öltözködök, nem vagyok bunkó se, de azért túl szerény se.

Egyszerűen nem merek leszólítani egy lányt se. Mondjuk nem is esek szerelembe csak úgy, hogy meglátok valakit. Oké, jól néz ki, de ha nem látom/hallom, hogy hogyan beszél (másokkal), szóval nem ismerem a személyiségét akkor nem tud megfogni. Ha viszont már "megismerem", hogy milyen is másokkal akkor viszont elég könnyen megtetszik. Ez a személyiség megismerés nem azt jelenti, hogy teljesen kiismerem, csak ilyen apróságok, hogyan szól másokhoz, mennyire központi ember, stb.

Egyszerűen nem tudok ismerkedni, ha mondjuk úgy megismerek egy lányt akkor rossz lesz a közérzetem, szinte már kerülöm, hogy közel legyünk egymáshoz, szerintem nagyon megakarok felelni valamiért.

Hogyan lehetne ezen változtatni? Mindig azt mondják, add magad. De mit is kell ilyenkor adni? Attól tartok, hogy a balf.aszságom miatt elvesztegetek egy pár jó alkalmat.


2016. szept. 13. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Add magad = ne akarj megfelelni neki. Mondd ami eszedbe jut, ne gondolkodj azon mit fog erre reagálni, legyél spontán, jókedvű! Mesélj magadról meg arról ami érdekel téged, de közben kérdezgesd őt is, mert az sem jó ha csak rólad szól a beszélgetés. Ennyi. Nem kell túlbonyolítani. Meg hagyd a béna bókokat, meg az alpári megjegyzéseket mint hogy de jó csöcsöd van és hasonlók. Nem kell különösebb programot sem kitalálni, egy sima séta is elég, vagy leülni egy padra egy parkban. Az a baj hogy túlgörcsölöd. Vedd lazábbra! ha nem jön össze nem jön össze. És? Majd lesz más.
2016. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!