Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak olyan szórakozóhelyek...

Vannak olyan szórakozóhelyek Budapesten ahol 16 évesek is beléphetnek?

Figyelt kérdés

próbáltam keresni ilyet, és még az itteni régebbi kérdések között is keresgéltem, de általában troll válaszok érkeztek rájuk.:/

igazából tudom hogy nem lehet túl szimpatikus egy ilyen kérdés, mert az ember rögtön arra gondol, hogy biztos csak egy újabb swag-yolo gyerek, aki csak egy újabb bepiálós helyet keres, de nem. nem nagyon volt alkalmam sosem ismerkedni, az osztálytársaim meg már mind rég házibulikat csinálnak meg hasonlók, amikre engem nem hívnak, viszont én is szeretnék másokkal ismerkedni, és bulizni, mert úgy érzem hogy kihagyok ezzel valamit.. meg szeretnék egy kapcsolatot is xd és sajnos tudom hogy gáz, de ezt érzem a legkézenfekvőbbnek hozzá, mert itt azért sokat tuti ilyenért vannak. viszont mindehol csak 18-as a belépési korhatár. nekem nem kell valami óriási nagy akármi, elég csak egy kisebb kis bulizós hely. lécci segítsetek!


2016. szept. 23. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyen bem fogsz rendes ismerettségeket találni.

Keress közösséget.

2016. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rioba és a dürrerben úgy tudom 16 éves kortól lehet menni. Mindkettő Budapesten van.
2016. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs Dürrerbe
2016. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szivesen segítenék neked, egy cipőben járunk :( nrm tudom hogy nézed e még a válaszokat.házibulikba engem sem hívnak, az osztályombn pedig nehez beilleszkedni a már összeszokott baráti társaságokba. Hiába szeretnék , nincs kivel bulizni járni :/
2016. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!