Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan csaj aki merne...

Van olyan csaj aki merne fiúval verekedni?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan aki szivesen verekedne fiúval? Esetleg van aki már verekedett is?

2016. okt. 1. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szívesen nem, de ha egy gyengébbet bánt, akkor igenis alkalmazok erőszakot hogy megvédjem. Lehet ez kutya vagy kisgyerek, egy kislány...
2016. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, volt is rá példa. Szemétkedett,és fogdosni próbált..kapott egy öklöst orrba, meg egy tökönrúgást.
2016. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk edzésen simán össze is vernek a tapasztalt csajok egy tapasztalan "kemény" legényt.
2016. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
A lányok szeretnek a fiúkkal verekedni mert tudják hogy a fiúk nem ütnek vissza.
2016. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn lány vagyok, règen thai boxoltam is. Szeretnèk fèrfiakkal verekedni, de nem találok rá alanyt.
2016. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy bátyám...
2016. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Küzdősporton vannak olyanok akik keményebbek mint a fiúk.

Ismerek még olyat aki szintén küzdősportol, komolyabb kiállása van mint a legtöbb mai fiúnek, de nem is csúnya.

2016. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Emma555 válasza:
Én jelentkezek. Szeretem elverni a fiúkat és ha engem vernek el akkor tanulok. Fiúkkal nőttem fel tehát van némi tapasztalatom.
2016. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sehol egy csaj se?
2016. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van.Múlt héten vasárnap volt szerencsém,kb akkora volt mint én nagyon el vert,úgy hogy most keresek másik lányt akin le verhetem ,visszavágó vagy valami,mert ezt a csajt úgy se találom meg,én kötöttem bele ,az meg fel vette nem volt gond neki
2018. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!