Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az oka, hogy régebben...

Mi az oka, hogy régebben rengeteg kérdés volt itt, percenként írtak ki újakat, most meg még első oldalon látom a tegnapi kérdéseket? Hová tűntek az emberek, miért nincs már annyi kérdés?

Figyelt kérdés

Minden kategóriára igaz.

Néha órákat eltöltök ezen az oldalon, ha van rá időm.

Régebben, mondjuk 2 éve mire elolvastam egy kérdésnél a válaszokat, esetleg én is írtam valamit, már volt új kérdés.

Vagy ha abban a kategóriában nem, hát az engem érdeklő 2-3 másikban biztosan volt.

Mostanában meg azt látom, hogy alig van itt élet, ha belépek este, még felismerem az első oldalon az előző esti kérdéseket.

Mi lehet az oka, hogy eltűntek az emberek?


2016. okt. 3. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert csak az értelmetlen lepontozás megy, bármit írunk.
2016. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de mire én végigolvasok egyoldalnyi kérdést, azalatt kiírnak még 3-mat. Különösen ebben a kategóriában. Az előző napi kérdéseket meg legtöbbször a 3-4. oldalon találom. Nem lehet, hogy te töltesz itt egy kicsit túl sok időt? :D
2016. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán mert hiába az az oldal szlogenje,hogy"amit máshol nem mertél megkérdezni...itt megteheted!"- ez valójában nem igaz.Mert a kényes kérdéseket szinte azonnal törlik.Sokan nem szeretik,ha hazudnak nekik.Ezért inkább hanyagolják az oldalt.
2016. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Olyankor vagyok fent, amikor a párom éjszakás, ez heti 3 nap, olyan 2-3 óra. Az túl sok?


Igen, a lepontozás miatt tényleg leléphettek sokan, hiszen az ember tényleg segíteni akar, és a legjobb tudása szerint válaszol a sok birka meg lepontozza, ha az ember szólni mer, hogy a másik rosszul tudja, és nincs igaza.


Ebben a kategóriánan nem is szoktam szétnézni, csak ez a kérdés most ide illett.

Az Otton, Üzlet és Pénzügyek, és a Családi kapcsolatok érdekel, ezek közül egyik sem valami aktív.

2016. okt. 3. 20:51
 5/10 anonim válasza:
100%
Mindenki a szaros facebookon lóg és ott osszák az észt meg azokat a gondolataikat amelyek valojában nem is ők csak az a menő az az elvárás hogy kinek van több likeja.Ez az oldal egy nyilván értelmesebb mint a facebook és társai emellett itt valóban segítséget adhatunk és kaphatunk ami jobb dolog mint ki írni mit ettünk mit a..tunk ki stb.Én is sajnálom,hogy nincsenek itt többen
2016. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyilván nem a pénzügyek,otthon,utazás lesz a legfelkapottabb kategória.

Ezeknél már csak a Tudományok,és Ünnepek kategóriák alacsonyabb nézettségűek.

Viszont az ilyenek mint politika,szexualitás,tini párkapcsolatok,vagy minden troll kedvence,az ezotéria nagyon felkapott.

2016. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt az iskolaszezon, és már nincs annyi idejük itt trollkodni a gimiseknek/egyetemistáknak.
2016. okt. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a politika részt, percenként felteszik ugyanazokat a kérdéseket, meg napokig elcsámcsognak egy-egy témán. Most épp a szavazás a menő.
2016. okt. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Addig vannak több kérdések, míg iskolaszünet van. A sok unatkozó diák ide írogat. Mihelyst beindul a tanév, kihal az oldal.
2016. okt. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a válaszokra is igaz.. Alig kapni választ a kérdésekre.

Na meg ez a lepontozás öcsém haláli.. Ha nem azt írod amit ő gondol vagy nem úgy ahogy akarja lepontozza egyből.. Akkor meg minek? A százalék meg esik lefele..

2016. okt. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!