Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen hely Cegléd, és milyene...

Milyen hely Cegléd, és milyenek az ott lakók?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Párom Tápiószőlősi.Ceglédttől kb 15 km.Volt h szőlősön laktunk ,így sokat voltunk Cegléden.Nem rossz hely szerintem.De a többi környék körülötte. ... Tiszta halott.Gyűlöltem arra lakni.
2016. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondok, nem ajánlom. Egyszerűen az egész város lemaradott. Béna az egész. Én 13 éve élek itt és egy kezem megszámolom mi változott és újult meg.

Lakókról meg ne is beszéljünk...

2016. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csúcsidőben óránként 3 vonat megy Pestre/Pestről, és egy óra alatt bőven fönt lehet lenni - ebből a szempontból kifejezetten jobb a helyzete, mint más, hasonló méretű városoknak.

Jó a strandja, és van egy viszonylag nagy Tescója is. Az albérletárak viszont egész viselhetőek.


A térség viszont nem tartozik a legjobbak közé. Szegénység, kilátástalanság, rosszindulat jellemzi a lakókat - vagyis átlagos alföldi terület. A keletre lévő Tápió-falvakban sok a cigány, akik Ceglédre járnak vásárolni ,meg orvoshoz.


Összességében nem tartom rossz helynek. Pesti munkához tökéletes (ha a munkáltató fizeti a bejárást), viszont ottani egésznapos életvitelhez sivár.


24f

2016. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!