Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti szoktatok a fodrászotokkal...

Ti szoktatok a fodrászotokkal beszélgetni, amikor vágja csinálja a hajatokat? Ciki, ha valaki nem beszélget?

Figyelt kérdés
Max inkább ha csak kérdez, akkor válaszolok.
2016. nov. 6. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondilom,h ciki,ha vki nem beszélget,hiszen nem mki nyitott. Ezt egy fodrász tudja.
2016. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En alabol zarkozottabb vagyok, szoval en sem szoktam sokat beszelgetni. Neha furan erzem magam, de szerintem mar o is megszokta hogy ilyen vagyok. Sztem nem gaz
2016. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel elég jól el szoktam beszélgetni vele (is), de nem gondolom hogy ciki lenne ha más nem így tesz.
2016. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam nagyon. Csak felelek ha kérdez.
2016. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező beszélgetni, sem fodrásszal, sem taxisofőrrel, sem senkivel.

A beszélgetés spontán dolog, vagy jön, vagy nem, de az erőltetett beszélgetés nagyon fárasztó mindkét fél számára.

A fodrászodnak biztos nem furcsa, nyilván van több ilyen vendége is.

2016. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hangulat kérdése. Ha van kedvem beszélgetek, ha nincs kedvem, nem. Neki is elnézem, ha nem akar szórakoztatni, mikor rossz kedve van.
2016. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, nem mindenki lehet nyitott.

Ha kérdez, válaszolok, ennyi.

2016. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam beszélgeti, mert nem igazán ismerjük egymást, valamint fölösleges a "De jó, hogy süt a nap." "Aha" témák értelmetlenek.
2016. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tíz éve járok hozzá, így sokmindenről jól el tudunk beszélgetni, de az elején csak válaszolgattam neki. Remek érzéke van ahhoz, hogy azonnal felfogja, ha (valamiről vagy egyáltalán) nem akarsz beszélni.
2016. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is néha végtelenül kínosnak érzem a szitut, annak ellenére, hogy ő csak oldani akarja ezt a feszültséget ami a helyzetből adódik..


De ami nekem bevált, hogy minden nap vmi oylat csinálok amitől félek, és így kevésbé idegesít, az előző napi bénázás :D

23f

2017. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!