Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire gáz ilyen képet...

Mennyire gáz ilyen képet feltölteni az internetre?

Figyelt kérdés

Készült rólam egy eléggé jó kép, viszont a kezemben tartok egy üveg sört... Szerintetek ez nagyon nagy probléma, vannak tanár, felnőtt ismerőseim, de annyira már nem is vagyok fiatal. Lassan betöltöm a 18-at. Szerintetek lehet ebből probléma? Előre is köszi! Illetve egyáltalán nem tűnök ittasnak, illetve nem is voltam részeg, csak péntek este volt, gondoltam egy-két sör nem árthat meg...

17/L



2016. nov. 13. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel normális képről van szó, amin józan vagy, nem ittas, így nem tartom gáznak az ilyet feltölteni. Ha a képen a helyszín is kultúrált, akkor pláne nem gáz. Jobb mint a cigaretta szerintem.
2016. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem annyira nagyon gáz, habár nem töltenék fel magamról ilyen képet, de ez csak én vagyok. Valahogy nem tudod megszerkeszteni a képet?
2016. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Aki kislányként elég menő a piálgatáshoz, az vállalja a következményeket is!


24f

2016. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dehogy is, semmi gáz nincs ebben ha tényleg normálisan és józanul nézel ki rajta :D

Esetleg nem tudsz oda tenni valami vicces kis matricát?

2016. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen tavaly, én inkább nem raktam ki.

25 éves vagyok, szóval nem is az, hogy "valami baj" lehetettó volna belőle... Nem tudom igazából megfogalmazni, hogy mi a bajom vele, de most se raknám ki.

2016. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen problémára gondolsz? Hogy a tanár, felnőtt ismerőseid problémáznak vagy a korod miatt? Simán mondhatod azt is akár, hogy alkoholmentes volt. Ha pedig valami jogi részre gondolsz az kizárt. Rengeteg piálós fiatal van képeken akik jóval fiatalabbak nálad, illetve senki se tudja bebizonyítani, hogy te ittál abból.
2016. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sztem önmagában ezzel nincs baj, rengeteg fiatal iszik 18 éves kora előtt. DE - a suliddal lehet baj. Attól függ, ott milyenek a tanárok. Nálunk anno baromi nagy botrány volt belőle, hogy páran feltettek egy prágai sulis kirándulás után sörözős képeket, mert jaj, az iskola rossz hírét terjesztik, meg akik benne voltak a dologban, azokra pikkeltek utána a tanárok. És akkor 16 évesek voltak, tehát nem ilyen 12-14 éves kiskölykök.
2016. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem "menő", ha kultúrált emberként akarsz feltűnni, akkor hanyagold a kép közzétételét, vagy készíttes egy másik felvételt, amin normálisan mutatkozol. Ám itt nem a képpel van egyedül a gond, hanem azzal, hogy kiscsajként ilyen alkoholizálásba belemerülsz, és úgy gondolom ezért nem érdemelsz vállveregetést!!!!! A normális, igényes NŐK, KISLÁNYOK ennél különbek. Nem tudom, hogy ti tinik mit láttok ebben olyan klassz dolognak, mikor ez nevetséges, és szánalommal tölt el. Habár te nem vagy különb, és " menő", de mégos menőzöl, piálsz, égeted magad, akkor vállald a felelősséget, ha netán az alkoholizálásod kiszivárog, ami rossz fényt vet az iskolában IS! rád. A szüleid is foghatnának rövidebb pórázon, hogy ne a züllés útjára lépj, mert így sehol, a büdös életben nem kapod meg a NŐKNEK járó tiszteletet, se férfiaktól, sem nőktől egyaránt, ráadásul ez a továbbtanulásban (ha szándékodban áll tovább tanulni!) is meghatározó körülmény lehet, s itt nem kifejezetten a fotóra, hanem a piálós, kicsapongó életmódodra emelem a hangsúlyt. Szerinted egy normális férfi szemében milyen csaj vagy?! "Menő", vagy egyszerű mint a faék. Én az utolsóra szavazok!


Eleve, ha ez a legnagyobb problémád, hogy írásban a neten kérdezed, hogy egy züllős képedet, amin piálsz egy lebujban,hogy ki teregesd e a tanáraid, szüleid, a világ elé, akkor a te értékrended szerint, mint "nő", nem az igényesség, és a tanulás az első! "Gratulálok", ha már "menő" akarsz lenni, akkor vállad, hogy " menő" vagy!!!

24N

2016. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj a saját fejed után, ahogy eddig tetted, töltsd fel nyugodtan, hiszen ahogy eddig személyesen is égetted magad az életben, így tiniként, kis csajként, úgy tök mindegy neked már, hát égesd magad a neten is. De tudnod kell, hogy egy alkoholista nő szégyenteljesebb, mint egy férfi, sőt férfiak szoktak ilyeneket megosztani magukról. Ne csodálkozz, ha csak a haverjaidnak jön be a kép, egy kívülálló azt a következtetést fogja levonni, hogy egy buta, alkoholista kiskorú tini vagy, és nagy eséllyel a kanos fiatalok egyben egy éjszakai lepkét is látnak majd benned! Nem értem a mai fiatalokat, 10 éve voltam fősulis, de nálunk ez a fajta ábrázat, és élet nem volt megengedett. Még a piercing sem, hát a züllést még magunk közt, tiniként is elítéltük, és most felnőttként is! Szégyelld magad, azért mert kipejhesedtél hónaljban és alul, s mert már a a havi előtt rügyezel, attól még nem kéne sórözgetned. Még a fiatal srácokat is kinevetik az érett FÉRFIAK, ÉS NŐK! De hajrá, ha olyan jó a kép, ne rontsd el a jó bulit. Hadd lájkolják a haverok, ha már a tanáraid nem fogják. Ha azóta feltetted, nincs mit mondanom: A MAI FIATALOKBAN MÁR NEM CSALÓDOM, DE SAJNÁLOM AZON IFJÚSÁGOK KIVÉTELEIT, AKIKET A MAGADFAJTA ALKOHOLISTA TINIK MEGSZÉGYENÍTIK!
2016. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mész mostanában állásinterjúra, akkor nem gáz. Mert egy jobb munkáltató bizony megnézi a profilodat, és levonja belőle a következtetést.
2016. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!