Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak Magyarországon olyan...

Vannak Magyarországon olyan fiatalok, akik egyáltalán nem isznak alkoholt, de bulizni, szórakozni szeretnek és szeretik élvezni az életet?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen betegségem, ami miatt nem ihatok alkoholt, csak túl sok alkoholista volt már a családomban és a szűkebb baráti körömben is ahhoz, hogy azt mondjam, ELÉG. Viszont nem szeretném, hogy kinézzenek emiatt.

2016. dec. 5. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, egesz csoportok es szervezetek epulnek erre csak utana kell nezni.
2016. dec. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagyok✌
2016. dec. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

19F, megvetem az osszes embert, aki ugy gondolja, hogy csak es kizarolag reszegen lehet jol erezni magadat.

A hugom 17, szerencsere o is ilyen :)

2016. dec. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos (inkább hálistennek) én is ilyen vagyok,de ha a közvetlen kornyezeted a "mennyünk inni mert péntek-szombat van,vagy hétköznap" akkor nagyon hamar kineznek ez miatt.....27/F
2016. dec. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Én is alkoholellenes vagyok. :) Inkább szívok.
2016. dec. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Válassz jó csoportokat. Engem sosem néztek ki emiatt, sőt, mindenki magasról tett rá. De sosem mentem "agyhalott módon bulizzunk, legyünk módosított tudatállapotban ok nélkül" csapatokhoz.
2016. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam néha bulizni de 1,5 dl votkánál nem iszom többet, éppen hogy egy csak kicsit be legyek csípve. Olyankor viszont elszívok egy fél doboz cigit.17/L
2016. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!