Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti is azt veszitek észre,...

Ti is azt veszitek észre, hogy manapság nem foglalkoznak az emberek szinte semmivel?

Figyelt kérdés
Elvannak a kis világukban, és kb ennyi. Azt érzem sokszor, hogy "zavarom" őket, ha hozzájuk szólok. Passzívak mindenki felé.
2016. dec. 13. 07:45
 1/7 anonim válasza:
90%
Sajnos ez így megy. Az iskolában, szűk társaságok között, de mèg sajnos a családokban is ez megy(szülő-gyerek). Ilyenkor azt teheted, hogy te sem válasz azokká akik ők.
2016. dec. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Azért az, hogy VELED nem foglalkozik valaki, nem jelenti azt, hogy nem foglalkozik SEMMIVEL!


Nekem pl. sok hobbim van, de a legtöbbhöz nem kell mások ottléte, és igenis zavar, ha valaki szólogat hozzám, miközben más valamire koncentrálok.

2016. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Hát azért nem mindenki, de én úgy vagyok vele hogy jobb ha nem b***gatnak az emberek, mert nem igazán akarok részese lenni az életüknek vagyis inkább leszarom pl.: a második válaszoló elkezdené ezt mondani nekem élőben a kis monológját biztos, hogy menekülnék mert leszarom :D érted?


Ez nem azt jelenti, hogy nem kell mással beszélni,mert szerintem neked is van olyan ember aki érdekel.

2016. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Úgy értettem, hogy rengetegen visszahúzódtak a csigaházukba, és elzárkóznak az emberektől, kizárólag a legszükségesebb kommunikációra hagyatkoznak.


Mindeközben negatív a véleményük szinte mindenkiről. Lenézés, utálkozás, megvetés van mindenütt. Vagy csak simán a semmibe vevés.

2016. dec. 13. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem már nincs igény megismerni a másikat, meg mindenki elsőre ítél és ez a baj. Mindenki nagyra van magától, hogy mennyit ért el, stb. És? Lehet, hogy csak és kizárólag egyedül érte el azt, ami van, de nem veszik figyelembe, hogy addig is el kellett valahogy jutnia... Tehát mégsem egyedül érünk el sok mindent, így nem érdemes flegmáskodni.
2016. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

3-as: " a második válaszoló elkezdené ezt mondani nekem élőben a kis monológját "


MILYEN monológról írsz? Ugyanis a második SEMMILYEN monológot nem ír, és vagy nem tudod, mit jelent ez a szó, vagy nem tudsz szöveget értelmezni.

2016. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan kiábrándultak az emberekből, ami érthető is, mivel elég sok kiábrándító ember van mostanában. Viszont a csigaházukba visszahúzódott emberek között sok értékes ember van akik nem feltűnően, de tesznek a világért. Egyébként valószínűleg sokan azért zárkóznak be, mert rengeteg embernek lett "keresd a hibát játék" az élete, ami nem lenne nagy gond, ha nem kívül a másik emberben keresnék...
2016. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!