Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinálsz, ha buliznál, de...

Mit csinálsz, ha buliznál, de nincs kivel?

Figyelt kérdés
Nem bulizósak a barátnőim, pedig nekem néha jól esne elmenni szórakozni. Elrángatni meg nem akarom őket egy olyan programra, amihez nincs kedvük.
2016. dec. 21. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én simán elmegyek egyedül is. Úgy is jól érzem magam. Lépkedek, eltáncolgatok a zenére közben iszogatok. Néha kimegyek rágyújtani közbe iszok valamit aztán visszamegyek. Egyedül is lehet bulizni. Igaz, úgy nem az igazi, de úgy is el lehet lenni. Ha meg szeretsz ismerkedni és könnyen megy akkor csapódhatsz ismeretlenekhez akikkel kölcsönös a szimpátia. Ha nem is bulizod velük végig az estét, egy ital elfogyasztásának erejéig nem vagy egyedül :D
2016. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gondolom fiú vagy. Szerintem lányként ez kicsit nehezebb, szeretek amúgy ismerkedni, de csak úgy odacsapódni egy társasághoz nem mernék. Egyedül meg tuti unatkoznék, meg kellemetlenül érezném magam, hogy biztos mindenki látja, hogy egyedül vagyok. :D

Meg amúgy nem is tudom, hogy lehetne megközelíteni egy bulin idegeneket, tuti ilyen kínos fa*zságokat mondanék, hogy 'szia, ti is ezen a partin buliztok? ' :D

2016. dec. 21. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen buliznék Veled :)
2016. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, fiú vagyok, jól gondolod. Szerintem lányként sokkal könnyebb csak úgy odakeverdni másokhoz, főleg ha látják, hogy egyedül vagy. Bár, ebből könnyen származhat némi bonyodalom is, hisz tuti valaki bepróbálkozna, megkörnyékezne. Azzal, hogy valakivel meginni valamit, meg hívni egy italra, nem buzdítani akarlak, hogy igyál csak egy buliban az egyik módja, hogy random emberekhez (akik jó fejnek tűnnek) odamenj és le állj velük beszélgetni. Így nő az esélye az új emberek megismerésére pont abban a környezetben amit szeretnél. Ezt úgy értem lehet legközelebb már együtt mentek és lesz kivel bulizni menni.
2016. dec. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg az alkohol arra is jó, legtöbben nem véletlenül isznak buli előtt, hogy egy kicsit oldódjanak a gátlások. Így majd kevésbé fog zavarni, hogy mit gondolnak arról, hogy egyedül vagy meg, hogy kicsit furának, kellemetlennek érzed az egészet
2016. dec. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De a legjobb az lenne, ha sikerülne rábeszélned az egyik barátnődet, hogy menjen el veled.

Ahogy már feljebb írtam, nem egyszer voltam én is egyedül. Egyszer sikerült rávennem az egyik haverom, hogy jöjjön velem, azóta mindig kérdezősködik, hogy mikor lesz a következő :D

2016. dec. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!