Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez a videó miről szólhat? Mit...

Ez a videó miről szólhat? Mit jelképezhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! lehet hogy rossz kategóriába raktam :'D Ma találtam egy "klippet" és nem tudok rájönni hogy miről szólhat.. https://www.youtube.com/watch?v=XKzzniTfMnQ

lejjebb írták hogy a vonat az életet jelképezi, és akik leszállnak azok meghalnak és a bizonytalan, ijedt lány egyedül marad. Meg hogy a lány mikor észreveszi hogy a sínnek vége lesz, akkor nem tudja hogy mit csináljon. De több változatot is olvastam, én viszont nem tudtam értelmezni :'D azért is raktam társasági kategóriában mert nekem az jött le hogy a lány magányos..el is sírtam magam, szomorú és elgondolkodtató a videó :c



2016. dec. 24. 21:13
 1/5 TR75 ***** válasza:
100%

Az alkotó szerint alapvetően a veszteség miatti szenvedésről szól, és az útról, ami egy kapcsolat kialakulásához vezet.


Amúgy itt az eredeti zenével:

[link]

2016. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm c:

Ment a zöld kéz :D

2016. dec. 24. 23:21
 3/5 A kérdező kommentje:
De amúgy a lány meghal? Vagy a vége miről szól?
2016. dec. 24. 23:27
 4/5 TR75 ***** válasza:
100%

A film készítőjének értelmezésében nem, egyszerűen társat talál (bármilyen értelemben). Tehát végigmegy a "gyász" fázisain, és miután átment a legsötétebb időszakon, nyitottá válik arra, hogy a külvilágot ismét befogadja (erre utalhat például az is, hogy a zuhanás alatt a kocsi szétesik körülötte, tehát a bezártsága megszűnik).

De egy jó művészeti alkotás attól (is lehet) jó, hogy több értelmezése lehetséges.

2016. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ^^

És a végén talál magának egy barátot?

2016. dec. 25. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!