Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért határozza meg ennyire a...

Miért határozza meg ennyire a munkám a kapcsolataimat?

Figyelt kérdés
Orvos technikus vagyok, jelenleg boncsegéd. Mikor szóba kerül ez az ismerkedésnél, akkor általában furcsa arcot vágnak az emberek. Ennyire visszataszító lenne ez a munka? Évek óta nem találok magamhoz illő társat.

2016. dec. 29. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van ismerősöm, aki ebben dolgozott, most laborszakra jár és van párja régóta.

Nem biztos, hogy egyszerű lesz, de azért nem lehetetlen.


Szerintem az elején szorítkozz a legkevesebb infóra, ne egyből azzal indíts, hogy boncsegéd vagy. Pl sima segéd vagy asszisztens és elmeséled, hogy mit csinálsz, amikor nem kell boncolni. Esetleg mondhatod azt is, hogy patológián dolgozol, végül is szorosan kapcsolódik a kettő egymáshoz. Ha meg jobban megismerkedtetek, akkor mondod, hogy néha boncolni is kell.


Tudom nem a legjobb hazugsággal indítani egy kapcsolatot, de ez talán még nem akkora, hogy nagy baj legyen belőle.

Ha valaki megkedvel, akkor ennek nem kéne befolyásolnia az érzelmeit.

2016. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A boncsegéd szexinek tűnik
2016. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 longlife ***** válasza:
Én egy kicsit elviccelném a dolgot.azt mondanám póker arccal,hogy:Belső vizsgálatnál dolgozom,de többet nem beszélnék most róla.Nyilván faggatni fog.Te döntöd el mennyire vagy határozott és kitartó e mellett. Aztán 1 év múlva meg jót nevettek rajta,hogy mi mindent gondolt rólad.Ha eddig őszinte voltál és nem sikerült próbáld ki a másik lehetőséget.Végtére is nem hazudsz.Basszus de szeretnék a helyedben lenni.Annyi csajozós ötlet ugrott be. Ááááá..Kell a rögtönzés,színészkedés stb..
2017. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!