Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Történt már olyan veletek,...

Történt már olyan veletek, hogy kilátástalannak láttátok pillanatnyi helyzeteteket (akár hetekig, hónapokig tartó kellemetlen időszak), de később minden jobb irányba fordult?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Igen, jogász vagyok, 50 sikertelen állásinterjúm volt eddig. Amióta prostituáltként dolgozom azóta minden jobb lett.
2017. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Tanúsítom az #1 sztoriját, az egyik kuncsaftja volnék jómagam.
2017. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen.
2017. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Igen, felvettek oda ahova szerettem volna, kaptam állást, van rendes keresetem és most még az is lehet, hogy kapcsolatom is lesz..
2017. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig ilyenben vagyok benne, jelenleg is. Az a baj, hogy a "...de később minden jobb irányba fordult" mindig csak annyit változik, hogy ha most nagyon X, akkor később csak kicsit X, de a lényeg, hogy X marad minden.
2017. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!