Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha régi 1900 as évekbeli...

Ha régi 1900 as évekbeli zenéket hallgatok akkor az mit árul el rólam? Tizenéves vagyok.

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Semmit.
2017. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ez még nem sokat. A XX. század elég hosszú időszak, voltak remek és xar zenék is, nem mindegy, hogy Modern Talkingra gerjedsz, vagy Aretha Franklinre.:-)
2017. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
azt, hogy egy retró szingli vagy (az nem rossz ám)
2017. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

retro, ennyi, semmi különös


és ha én meg azt mondom, hogy különböző kultúrák zenéit szeretem hallgatni, pl. egyiptomi nyugtató zenéket, ilyenre gondolok: https://www.youtube.com/watch?v=GI6dOS5ncFc&index=49&list=PL..

akkor ez mit árul el rólam?


nyitott vagyok, ennyi.

2017. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem ismerlek, s csak azt írom le ami elsőre eszembe jutott :):

Nem mész a birkanyájjal, és nem a divatot követed, nem olyan vagy, mind 10-9 ember, hogy mindig azt csinálod amit látsz, és hallasz a többiek körül, hanem saját "utadat járod". Ha ma egy nagy trapéznadrágba valaki megjelenne az gáz lenne, 50 évvel ezelőtt meg jujj de menő volt. Persze, akkor is ugyanúgy nézett ki, csak a birkacsoport akkor az után nyáladzott, mert a divatot úgy diktálták, most meg máshogy.


Az hogy te vissza tudsz nyúlni az akkori stílusra, szerintem arra utal, hogy nem hat rád az hogy mindenki azt várja el hogy Technót hallgass, annak ellenére hogy azon 1 mrd a megtekintés youtuben, tiéden meg 1000, te azt hallgatod ami neked tetszik.

2017. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyrészt, olyan a zenei ízlésed, másrészt esetleg szerettél volna régebbi korban élni, esetleg felidéznek benned valami régit, valami tisztát ezek a dolgok , amit szerettél , esetleg egy előző életedben, amikor még boldog voltál, lehet, hogy azok voltak a kedvenc számaid, esetleg vissza is vágyódsz oda tudat alatt az előző életedbe. Úgy tudom, hogy azért nem emlékszünk az előző életeinkre, ha esetleg jönne a kérdés, hogyha volt előző életem, miért nem emlékszem rá, hogy ha pl valaki előző életében egy bűnöző lett volna, akkor az ne nyomja rá a bélyegét a kövi életére, hogy azon rágódik, esetleg másvalaki őrajta, hogy ő miért volt olyan nem jó emberke előző életében, és akkor ezért okolná magát. És így ezért egységesen senki nem emlékszik. Meg így fel lehet fedezni újra és újra a tárgyakat pl esetleg, és sokminden újra az újdonság erejével hathat. Meg nemtom, esetleg lelkiállapotodat tükrözi a ritmusa, vagy nagyon szívhez szóló, megható, nagyon tudsz vele azonosulni, vagy csak simán egyszerűen kellemesnek és fülbemászónak találod.
2017. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*esetleg másvalaki, vagy pedig ő
2017. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Most vagyok 29, mindig 60-as, 70-es, 80-as éveket hallgattam. Tiniként is. Nem gondoltam különlegesnek magam. Egyet jelentett: ez tetszett.
2017. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!