Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti kitennétek nemzetközi chat...

Ti kitennétek nemzetközi chat oldalra magatokról képet?

Figyelt kérdés

Regisztráltam az interpals oldalra, ahol mindenféle nemzetiségből regisztráltak emberek. Szeretném javítani az angoltudásom. Páran rámírtak, de ők nem csak beszélgetni szerettek volna. (lány vagyok, és csak fiúk írnak rám)

Ráírtam pár lányra, csak "láttam"-ozták és ennyi.

Volt, aki mondta, hogy nem fog olyannal beszélni, akinek nincs kint képe.. amit amúgy is butaságnak tartok, mert bárhonnan le lehet tölteni egy képet bárkiről és ki tudom rakni.

Gondolom azért ha kiraknék képet magamról jelentősen megnövekedne az üzenetek száma, de így legalább lányok is válaszolnának.

Félek azonban a visszaélésekről, különböző netes történetek áldozata nem szeretnék lenni.



2017. jan. 25. 18:25
 1/2 TR75 ***** válasza:

Én inkább azt mondom, tematikus közösségeket keress (filmes, könyves, foltvarró, főző, kutyás, akármi), ahol az avatar is bőven elég, általában ilyen oldalakon is van offtopik témázgatás.

Vagy, a másik lehetőség, hogy ugyan kirakod a képed az általad említett oldalon, de valamilyen módon módosítva (vannak olyan alkalmazások, amik például karikatúraszerűen eltorzítják az arcod, vagy konkrétan egy téged ábrázoló grafikát raksz ki, esetleg lehet azt is, hogy a fotódat különböző hatásokkal módosítod egy programmal (photoshop, gimp, irfanview és stb).

Lehet paranoiásnak mondani, de ilyen helyre nem teszem ki az arcomat, épp elég lehetőség van máshogy visszaélni egy-egy fotóval.

2017. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tegyél ki egy olyan képet ami távolabbról készült rólad ha nem akarod hogy nagyon látható legyen az arcod.

Attól ne parázz hogy visszaélhetnek mert már egy fb-s képpel is visszaélhetnek akár.

2017. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!