Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miskolc környékén metalheadek/...

Miskolc környékén metalheadek/rockerek? :D

Figyelt kérdés

Hol ismeritek meg a hasonló stílussal rendelkező embereket?

Ma a vonaton láttam egy fiút olyan kabátban, ami tele volt metal bandák logóival, egy kabinba ültünk, a füleséből kihallatszódott az Infant Annihilator, és egyszerűen jó érzéssel töltött el, hogy nem csak pávákkal és feketesereggel kell együtt utaznom... Sajnos ahhoz túlságosan is tiszteletben tartottam a zenehallgatását, hogy beszélgetést indítványozzak vele, de szerettem volna, meg...néha jól esne hasonló emberekkel bulizni/megismerkedni a környékről... A környéken élők ezt hogy érik el? :P



#társaság #rock #metál #Miskolc #Borsod #szocializált antiszocializmus
2017. febr. 8. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kocsma, koncert, véletlenszerű helyen nem nagy dolog
2017. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Jelen! bár én a 80as, 90es évek zenéiért rajongok, lemezeket gyűjtök. ha gondolod írhatsz, de a modern bandáktól én távol állok :)

ha szeretnél Infant Annihilator kedvelőkkel ismerkedni akkor őket a Corner, Zsiráf, Viking kocsmákban találod meg, vagy néha a népkertben/szinvaparkban bandáznak.

16/L

2017. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon találkozok sajnos ilyenekkel :D

Pedig jó lenne.

17/L

2017. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia,én itt lakok Miskolcon és fogadjunk hogy én vagyok itt a legfiatalabb:D
2017. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15\f
2017. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miskolcon lakok és áltában Cornerbe vagyok :D 19/F írjon aki találkozna valamikor
2017. máj. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
4/5 valasz ado sajnalom de nem:( mert en:)) 14/L
2018. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!