Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan közületek, aki...

Van olyan közületek, aki fogta magát és lelépett csak úgy?

Figyelt kérdés
Bővebben kifejtve arról van szó, hogy "be telt a pohár". Elege lett mindenből és mindenkiből, a sok stresszből, gondokból, (társadalomból) stb. Tulajdonképpen besokallt és fogta a pénzét, felült a legközelebbi vonatra és ment ahova az vitte. Ha ismertek ilyent az is érdekelne + a sztori. Illetve az illető életkora. Köszi emberek.

2017. febr. 9. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám bátyja még a 80-as évek elején ezt tette. Mindenből és mindenkiből elege lett. Huszonévesen fogta a megspórolt pénzét, a hátizsákot, majd közölte a családdal, hogy bejárja a világot. Stoppal. Minden országban ahol megfordult küldött képeslapot, hogy tudják jól van. Pár hónappal később az utolsó képeslapja New Yorkból érkezett, majd több mint 20 évig semmi hír nem jött felőle. Papa ki is utazott, próbálta követni a nyomát hátha megtalálja. Úgy halt meg, hogy sosem tudta meg mi történt a fiával. Sajnos pár éve megtudtuk, és anyukám még most sem dolgozta fel. Mama csak annyit tud, hogy baleset érte, és meghalt, de a teljes igazságot nem tudta meg. New yorki ottléte alatt egy sorozatgyilkos megölte. De csak pár éve egy másik gyilkossági ügy miatt derült ki, hogy a nagybátyám is az áldozata volt. Így találták meg anyumat, és mamát..Anyu volt is kint a tárgyaláson, és ha azt mondom, hogy belebetegedett, nyugodtan hidd el.

Ha jól emlékszem még nem volt 30 éves sem a nagybátyám amikor meghalt.

2017. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ismertem két svéd lányt, akik ugyanezt tették. Tekintettel arra hogy fiatal nőkről van szó, még több veszélynek vannak kitéve. Persze nyilván sok fiatal csinál ilyent. De önző módon nem gondolnak a családtagjaikra, hogy milyen mértékű aggodalomnak teszik ki őket. Ennek ellenére én is gondolkoztam már ilyenen, csak elmenni és itt hagyni mindent a pics@ba. A rendszer már túl nagy mértékben befolyásolja az életünket, ilyent tenni meg szokatlan lenne/ nem normális. És a "nem normális" ugye rossz..
2017. febr. 9. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyat ismerek aki 18 éves korában megelégelte a családját (válás, csörömpölés etc.), úgyhogy fogta a pénzét ami volt és kiment Németországba.

Az elején rossz volt, mert hát elég szar melókat kapott kb fele annyi fizetésért mint amit kapnia kellett volna (yeay de liberális btw), de később szerzett jobb munkát ahol egyre feljebb küzdötte magát és középvezető lett. Van mostmár normálisabb lakása és párja is. 25 éves most ha jól tudom.

2017. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De lehet, hogy kicsit eltér a témádtól, mert ugye stressz és társadalom is részt vesz valamilyen szinten ebben a sztoriban.

Az viszont anyagi alap nélkül igen esélytelen, hiába hangzik jól.

2017. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!