Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak még?

Mit csináljak még?

Figyelt kérdés

Pár hete eléggé hülyén viselkedtem egy buliban. Elég sok hülyeséget mondtam, nagyon barom módon viselkedtem, azóta is szégyellem magam mindenki előtt. Már bocsánatot kértem nem egyszer, de pocsékul érzem magam azóta, furdal a kelkiismeret, hogy miért voltam ilyen. Minden nap ezen stresszelek. Nem szól hozzám senki, írni/hívni meg nem akarok már senkit, mert megtettem nem egyszer.

Nem eszek, fáj a fejem, mellkasom... stb. Attól félek rámegy az egészségem.

Nem tudom mit tegyek, tanácstslan vagyok.



2017. febr. 10. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értessz az alatt hogy hülyén viselkedtél? Így nehéz tanácsot adni.
2017. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kértél, szóval innentől aki még mindig haragszik rád az nem a barátod.
2017. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anoním oldal. Szerinted miért virít az oldal tetején, hogy amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted?

Géniusz.

Mondd el először, hogy milyen hülyeséget csináltál, úgy könnyebb lenne segíteni.

2017. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!