Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok mondani felháborító...

Tudtok mondani felháborító sztorikat amik valamilyen tömegközlekedési eszközön történt veletek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ilyenekre hogy megjegyzést tettek rád,vagy bunkó volt valaki veled,esetleg agresszív,stb...
2017. febr. 21. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemrégiben átélhettem egy olyan szituációt mikor két átlagos 16 körüli tinédzser (ránézésre gimnazisták) felszálltak a buszra és azon "poénkodtak" hogyan tudják az ülő bácsi sapkájára dobálni a töktaghéjját. Mivel én sem vagyok még idősebb, szépen szóltam nekik hogy jó lenne ha abbahagynák mert nem vicces, erre az egyik srác elővett egy boxert. Szépen elmosolyodtam mikor rájuk néztem és érzékeltem hogy mit is akar kit kis 50 kg-os veréb...mondtam nekik hogy ha majd leszálltunk akkor keménykedjenek. Erre mikor megállt a busz...leugrottak és elfutottak.
2017. febr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a buszmegállóban várva odajött hozzám egy cigányember, elkezdett valamit dumálni, de próbáltam figyelmen kívül hagyni. Sajnos ő is felszállt a buszra, de nem volt se pénze, se bérlete, semmi, emiatt vitába keveredett a sofőrrel, mert az nem akarta felengedni. A cigány megfenyegette, ezért a sofőr végül elindult vele együtt. A cigány mellém ült, dumált, nem figyeltem rá, levette az övét, és meg akart csapni. Voltak páran még a buszon, de senki nem akart segíteni, szerencsére végül nem ütött meg, de a sofőrhöz odament, őt viszont igen... Veszekedtek, ordibáltak egymással, majd a sofőr megállt, lerángatta a buszról és mentünk tovább... Eléggé meg voltam ilyedve, csak 15 éves voltam. Azóta irtózok a tömegközlekedéstől.
2017. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Többször megjegyzést tettek, hogy ronda vagyok (nemcsak színesbőrűek). Buszmegállóban, buszon, kétszer-háromszor belém akartak kötni, nagyon gondolkodtak, de aztán valamiért mégsem. Részegek, dizájner drogokkal belőttek is voltak néha, bár azokkal volt a legkevesebb baj. 5 év alatt történtek ezek.
2017. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háát nem tömegközlekedési eszközön , de buszmegállóban ha ez számít. Röviden csak annyi hogy konfliktusba kerültem egy emberrel. Aki talán hajléktalan. De szerintem nem.. és jött utánunk a biciklijével , és nagyon agresszív volt.. látszott hogy meg akar engem verni. 14 éves lány vagyok.. ő már volt 40-50. És leugrott a biciklijéről és elkezdett futni felém. Hát mit ne mondjak mgijedtem , de mégsem futhattam el ezért besiettem a buszmegállóban ahol volt legalább 15 ember. fiatal fiúk , idősebbek és öregebbek egyaránt . Szóval minden korosztályból. Elkezdett ordibálni velem lég hangosan ez a 40-50 éves ember. Ééés.. meg akart már verni vagy csak ütni.. és én kétségbeesetten hátra néztem az emberekre hogy "Hééj senki nem akar segiteni"? de mindenki leült és kíváncsian nézték mi lesz... Senki meg sem mozdult. Még 2 barátnőm ott volt velem , ők féltek,leültek a többi ember közé. De én nem hagytam hogy őket vagy esetleg engem bántson ezért hát készen álltam megvédeni magam. De végül csak szóban veszekedtünk elég durván. De viszont amikor már tisztán lehetett látni , hogy meg akar verni,és senki nem segített... Akkor elveszett az összes reményem az emberiségben. Egyik korosztály se mozdította egy ujját sem.. szörnyű :) ..
2017. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!