Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem követnek vissza az...

Miért nem követnek vissza az ismerőseim Instagramon?

Figyelt kérdés
Ha bekövetek valakit, ő általában nem követ vissza. Még akkor sem, ha osztálytársak, "barátok" vagyunk. Nem azért érdekel ez ennyire, hogy jujj most 1-gyel több vagy kevesebb követőm van, hanem, mert a többi osztálytársamat követik és ha elvileg jóban vagyunk, suliban is jól elbeszélgetünk, akkor miért nem követnek vissza? Nemrég regisztráltam az oldalra, de nem hiszem, hogy itt ez a szokás. Nincs sok követőm, lehet ezért nem követnek? Vagy szimplán velem van a baj?

2017. márc. 6. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdekled őket.
2017. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Én se követek senkit vissza, csak azt, akinek látni akarom a képeit. Már facebookon is bánom, hogy ennyi embert visszajelöltem pedig tényleg ismerem őket. Instagrammon már csak azt követem vissza, akinek tényleg kíváncsi vagyok a képére.
2017. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Az instagram máshogy működik.


Én is követek ismerőst, és ha írok is neki levelet semmi válasz.


Lehet többre vitted az életben mint ők és ezért haragszanak rád, bármi lehet.

2017. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!