Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érzéketlen vagyok ha egyik...

Érzéketlen vagyok ha egyik nagyszülőm halála után 1-2 nappal elmegyek a barátaimhoz szülinapot ünnepelni?

Figyelt kérdés
Már régóta beteg volt és igazából már megváltás neki a halál. Furcsa ez a helyzet mert ha itthon vagyok egyedül a helyzet akkor sem változik, de akkor se ha nem. Én úgy érzem ez még nem jelenti azt hogy ne szerettem volna. Mit gondoltok erről?
2017. márc. 9. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért a szüleid érzéseire legyél tekintettel. Ha látod hogy őket nagyon megviselte akkor ne menj viszont ha jó dolognak tartják ezt a bulit akkor menj. Vesd fel a témát és nézd meg hogy hogy reagálnak rá.
2017. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az akinek olyan volt egy halott hozzátartozójával a kapcsolata még életében, hogy egy test egy lélek, imádták szerették egymást az ilyenkor úgy megvan zuhanva, hogy nincs is eszénél. Ha benned felmerült a buli gondolata, akkor gyanítom nem volt olyan szoros ez a kapcsolat v, olyan mély érzéseket nem tápláltál, nem érintett olyan mélyen ez az egész. Szerintem menj.
2017. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem érzéketlenség. Ronda ezt mondani, de nem áll meg az élet:)
2017. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagymamád se akarná hogy miatta hagyj ki valamit, és megálljon az életed. Lehet valakire úgy emlékezni hogy közben boldogan éljük az életünket. Sőt szerintem sokkal jobb hogyha valaki emléke erőt ébreszt bennünk és örülünk hogy velük lehettünk mintha a folyamatos bánatot keltené hogy nincs többé. Viszont azt is meg kell értened hogy hiába van ez rendben benned, a szüleid nem feltétlen tudják és úgy is tűnhet mintha nem törődnél a gyásszal, nem jelentett volna semmit a nagyi. Ha látod hogy ez a helyzet akkor a szüleidre való tekintettel szerintem hagyd ki a bulit. Nem ez lesz az utolsó alkalom bulizásra.
2017. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg dolgozni kellett menni utána... Ez van, sajnos az élet része. Ha nagyon cink ezt otthon beközölni, azt is mondhatod, hogy legalább kicsit elvonja a figyelmed, ami amúgy igaz.
2017. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És ha az vagy?

Nem tök mindegy?

2017. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Ugyanebben a helyzetben vagyok. Végül hogyan döntöttél? Elmentél a szülinapi buliba?
2018. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!