Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Ma suliban történt egy kis bénaság..két ajtón lehet bemenni a terembe és csak egy van nyitva..viszont én ezt nem tudtam, és rossz ajtón akartam kimenni, úgy hogy kb. mindenki látta..kicsit égőnek éreztem magam..félek hogy emiatt megítélnek majd az emberek. Szerintetek? Túl paranoiás vagyok? Corvinus elsőéves hallgató vagyok amúgy.
2017. márc. 24. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 5 perccel később senki nem emlékezett rá.
2017. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet..csak sajnos eléggé szokásom túlparázni a dolgokat..meg direkt hamarabb elmentem mert tanar elengedett szoval mindenki bambult előre én meg hátul rossz ajtón akartam kimenni. Remelém is hogy elfelejtik.
2017. márc. 24. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Senki sem fog törődni vele később, ne aggódj.
2017. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi égő nincs benne. Én tuti röhögtem volna saját magamon. Nem kell ilyen kis semmiségeket ennyire komolyan venni.
2017. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem állásinterjún történt, hogy a befelé nyíló ajtót izomból rángattam. Persze, hogy feltűnt a benn ülő interjúztatónak... Annyira röhögtem magamon, hogy nem bírtam normálisan bemutatkozni. És aztán felvettek, a mai napig ott dolgozom :D

A te eseted még csak nem is olyan ciki szerintem, egy csomó ember volt a folyosón, szerintem egy-két embernek tűnt fel talán. De elítélni emiatt biztosan nem fognak, más is jár így. Ha minden alkalommal kaptam volna egy ezrest, mikor szemináriumon valaki bejött a termünkbe, aztán rájött, hogy rossz terembe nyitott be, akkor nem koliban laktam volna. Szerintem, ha nem is biztos, hogy paranoiás vagy, egy kicsit mindenképpen túlspilázod. Lazán, nyugodtan, te csak egy vagy a sok közül, és az emberek a magabiztos emberek társaságát keresik, nem azokét, akik paráznak egy kis baki miatt.

2017. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*folyosó helyett teremben
2017. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

meséld el ezt a sztorit 10 embernek, miszerint milyen égő volt, egyik sem fogja annak találni


érdemes a "gáz" élményekről így gondolkodni

2017. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!