Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek igazam van ebben...

Szerintetek igazam van ebben hogy ez így működik a társadalomban?

Figyelt kérdés

Szerintem egy menőbb, közkedveltebb embernek, aki tele van ismerősökkel, barátokkal, annak az emberek több mindent elnéznek mint egy népszerűtlen, kiközösített, esetlegesen egy nyomoréknak elkönyvelt embernek. Szóval ha mondjuk mindkettő megcsinálná ugyanazt a társadalom által mondjuk nem túl elfogadott dolgot, akkor a menő embernek könnyebben megbocsátanák az emberek, meg csak úgy lazán nevetnének egyet aztán kész, míg a népszerűtlen embert a halálba is elküldenék ugyanazért a dologért és jól megvetnék.


Jól látom hogy ez így működik? Mégha esetleg van is egy kis túlzás abban amit leírtam


2017. márc. 30. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem erről más a véleményem, mondjuk nem teljesen tiszta amit írsz. pl: menő,közkedvelt ember sok ismerőssel...kik nézik el neki azt a bizonyos dolgot? ismerősei,akikkel jóban van? Ha igen akkor nyilván.

Vagy azok akik kívülállók és nem ismerik? Mert ez esetben egy "menő" srácot szerintem sokkal jobban ízeire szednek.

2017. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem pont fordítva. Ha a szomszéd Józsi bácsi hazatántorog a város másik oldalán lévő kocsmából full részegen, énekelve és még be is hány néha, de ha ezt Orbán Viktor vagy Donald Trump tenné meg sokkal jobban elítélnék.
2017. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!