Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tinderes regisztrációmmal,...

Tinderes regisztrációmmal, hagyok valamilyen nyomot a facebookomon? Láthatjákfacebookos ismerőseim hogy regisztrálva vagyok? Oszt meg valamit?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Semmit.

2017. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem, sőt!!

A legjobb az egészben, hogy ugye a tinder megkapja az ismerőseid listáját, így te nem fogod ott látni az ismerőseidet, ha fent lennének, és viszont. Nameg a többi embernél kiírja, hogy van-e facebookon közös ismerős, ami a profil hitelességét segíti elő.

Tehát csak olyanok tudják meg, hogy tinderen fent vagy, aki facebookon nem ismerősöd, és éppen téged ad ki neki tinderen.

(Meg már van lehetőség megosztani, csoportot létrehozni, úgyhogy kapcsolódhatsz facebook ismerőseidhez is, ha mégis az kellene valamiért 😃 )

2017. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

#2 Nekem sűrűn beszokta dobni az ismerőseimet, nem is értem, hogy miért.(?)


Egyébként úgy tudom, hogy facebookon nincs semmi nyoma, ha regisztrálva vagy tinderen.

21/L

2017. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy az ismerőseidet nem adhatja be, hülyeség. Matcheltem én már olyan lánnyal, aki ismerősöm facebookon, meg is lepődtem.

Azóta beszélgetünk amúgy, lehet össze is jövünk, ha visszajön erasmusról, de ha nincs a Tinder, az életben ki nem derül, hogy bejövünk egymásnak.

Amúgy van egy ilyen, hogy közösségi Tinder. Ez arra jó, hogy megnézheted, hogy a facebookos ismerőseid közül ki van fent, csoportot alakíthatsz ki velük, és mehettek bulizni más csoportokkal. Persze csak akkor látnak itt mások, ha engedélyezed. A Tinder amúgy semmit nem oszt meg arról, hogy használod.

2017. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval akkor Tinderre fel lehet menni a facebook alapján ezt nem is tudtam.

Ki próbálom.

2021. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!