Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mar egy ideje keresem a...

Mar egy ideje keresem a vallaszt a tortentekre!?

Figyelt kérdés
Ma ugyanis elmentemaz abc be , hogy vegyek kenyeret.ott talalkoztam egy velem egyidos gyerekkel akit ismertem de csak koszonesbol .A koszones utan megkerdezte fenhangon, hogy mit csinalok , en erre csak azt, hogy kenyeret veszek.Erre jott a vallasz, hogy -jol teszed....Ennel a pontnal csak a WFT arcot tudtam velvenni, nem ertetem, hagytam is inkabb elfelejtettem. ezutan mikkor a pulthoz erek es mondom mit kerek megkerdi, hogy -biztos azt akkarok venni?, ezutan megjobban oszezavarodtam, es vartam valami beszolast. ezutan a kinos csend utan ujra megkerdi .Ezutan biztos voltam, hogy valami baja van venem es kotekedni akkar, de nem a masodik kerdezese utan csak megjobban lehult a csend .Megkerdeztem, hogy -mivan? ezutan siri csend es miutan mar biztosan lattam, hogy nem fog megszolalni hazamentem.Itt ulok azzal az arckifejezesel, hogy MI A FASZ??nem ertem, hogyha be akkart oltani valamivel akkor ezzel akkart vagy fogalmam sincs.Pls segitsetek, mert akkor most nem tudom eldonteni, hogy baja van vagy csak szimplan nyomorek.???

2017. ápr. 19. 12:44
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesirasert
2017. ápr. 19. 12:46
 2/3 anonim válasza:

Csak nyomorék :D

Ha pedig mèg is oltásnak szánta csak még nyomorékabb hogy egy kenyér vásárlásba köt bele :DD

2017. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jn.6,33.Mert az az Istennek kenyere, a mely mennyből száll alá, és életet ád a világnak.

Jn.6,35.Jézus pedig monda nékik: Én vagyok az életnek ama kenyere; a ki hozzám jő, semmiképen meg nem éhezik, és a ki hisz bennem, meg nem szomjúhozik soha.

Jn.6,48.Én vagyok az életnek kenyere.

2017. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!