Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki nyilt sebről lenyalj...

Ha valaki nyilt sebről lenyalja a vérem, elkaphatok tőle bármilyen betegséget?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a nemi betegségekre stb.
2017. ápr. 26. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre!
2017. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne nyalasd a véred nemibetegekkel, az a biztos.
2017. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jaja, éces vagy.
2017. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor volt még kutyám akkor ha sebes voltam nekem mindig nyalogatni szokta ...
2017. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt most elképzeltem. Megvágod véletlen magad jobban, első elszólásod nem az, hogy "a fa.szomba már", hanem "valakinek van kedve lenyalni, srácok? A ragtapasz túl mainstream."
2017. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem, én azt hiszem értem. Vegyük ezt a példát. Kicsi gyerek megszúrja az ujját ez tüskével és dől a vér az ujjából, erre pl anyuka bekapja az ujját, hogy ne vérezzen annyira, meg hogy ha van benne tüske darab, akkor azt ki tudja szedni. Az addig teljesen OKÉ. De egyéb kontextusban nem tűnik reálisnak. De szigorúan a kérdésre válaszolva, nem kevés és ráadásul nem egy nagyon súlyos betegséget lehet így elkapni.
2017. ápr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos nemi betegségek vér és nyál útján is terjednek,de nem hinném,hogy így elkaphatnál valamit. De azért ne nyalattasd a véredet mással. 😁
2017. ápr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen .
2017. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!