Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak jellegzetes figurák az...

Vannak jellegzetes figurák az anotalkon?

Figyelt kérdés
pl. van egy csaj, aki a kor kérdésre mindig valamilyen történelmi korral felel, a kora helyett. ilyesmikre gondolok.

2017. máj. 9. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a "Szia, mekkora?" -típusú embereken kívül nem sok más fajtát látok ott. (Mindegy, melyik nemet állîtom be- fiúk is ezt kérdezik.)


Amúgy az ott lévök 90%-a 170 cm magas, 50 kilos divatb*zi, elnézést.

2017. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A srác, aki:

-úgy köszön, hogy hali, majd küld egy képet a f...ról.

-most szakított a barátnőjével és elpanaszolja az összes szerelmi bánatát.

-mindenáron képet akar rólad.


Eddig ezekkel találkoztam. (16l)

2017. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
én azt "imádom nagyon" amikor köszönés meg minden nélkül megkérdezi hány éves vagyok de nem igy ilyen mondhatni szépen hanem ezzel a "kor?" tipikus kérdéssel ...néha ezeken már annyira felhúzom magamat, hogy elkezdem szidni őket meg hasonló és még neki áll feljebb hogy ő normálisan írt én meg miért esek rögtön neki .........
2017. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát amit te írtál példát az nem különbözik sokban a többitől, egy jellegzetes figura nem igazán ilyen.

Én nem találkoztam még ilyennel egyáltalán, csak olyanokkal akik megkérdezik a korod és miután megtudták csak néznek, nem tudnak semmi témát mondani, full unalmasak, fiúk lányok egyaránt.

2017. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Krumplistészta, itt vagy?
2017. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy paprikáskrumpli... nem emlékszem már
2017. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 2014-2015 tájékán volt egy lány (14 éves) aki barátokat keresett és mindig sajnáltatta magát hogy ő rákos (most hogy igaz volt-e vagy sem azt nem tudom) de az biztos hogy ha hétfőn délután felmentem, vagy szombat este...ő akkor is ott volt. Állandóan ott élte életét.
2017. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam pár hétig..de szerintem ott nincs normális ember.

Általában trollkodók vagy f a s z küldözgetők vannak fent.

2017. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Basszus ne! 😂 Én vagyok a paprikás krumpli! 😂 Utólag is bocsi, ennek az volt az előzménye, hogy velem is folyton trollkodtak és azt gondoltam, hogyha velem szórakoznak én miért nem csinálhatnám? Persze van, amikor rászánom magam normális beszélgetésre, akkor nem találok egy normális embert se, így még mindig jobban járok, ha viccelődök és valaki kapható a poénra.
2017. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!