Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te hogyan és mikor találtál...

Te hogyan és mikor találtál rá a Gyakorikerdesek.hu-ra?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

2013 ban unalmas munkahelyen...

Mai napig ott melózom és brutális gyk függőségem van, ami komolyan visszaveti a munkahelyi telljesítményem...

De nem rúg ki a főnök, mert tudja, mégegy ilyen balekot nem talál, aki ennyi pénzért bevállalja ezt a melót...

2017. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán 4 éve találtam rá, amikor megfogalmazódott bennem egy kérdés. (Valami számitógépes cucc)

Beírtam google-be és gyk-t hozta ki elsőnek. Ha mindig volt valami kérdésem, itt megtaláltam és úgy döntöttem regisztrálok. Azóta minden nap használom.

2017. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Fogamzásgátlóra gugliztam és ezt az oldalt dobta elsőnek, kb 6 millio hasonlo kerdes 😂
2017. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Pár éve facebookon ismerős megosztott egy trollkérdést. Egyből tudtam, hogy jó hely lesz 😁
2017. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Először olyan 2010 környékén, de nem tudom pontosan. Kerestem egy filmet és kidobta az oldalt, szóval kiírtam ide egy kérdést és meglett a film, utána nem használtam az oldalt. Aztán ez az eset eszembe jutott kb két éve, így felnéztem az oldalra hogy vajon be tudok e még lépni a régi regisztrációmmal, ami természetesen nem sikerült, de csináltam egy újat és azóta szinte minden nap itt vagyok valamennyit...addiktív ez az oldal...
2017. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Úgy 2013-ban béírtam a google-be valamit a szomszédokkal kapcsolatos, és kidobott egy gyk-s kérdést. Rámentem. Aztán elkezdtem nézegetni az oldalt, majd később regisztráltam. Kiírtam 2 kérdést. Azután évekig rá se néztem. Majd idén, 2017-ben újra rátaláltam. Csináltam egy új fiókot, más felhasználó névvel. Azóta naponta ránézek. És most itt vagyok.
2017. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*kapcsolatban
2017. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A kezdetek óta ismerem az oldalt, a falu teleházában olvasgattam a kérdéseket 2006 nyarán. :) De az első regisztrációm csak 2015-ben történt meg.
2017. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
2011-ben amikor érettségiztem és a google ide irányított egy továbbtanulásos kérdésemnél. Azóta is itt vagyok napi szinten. Néha már betegesnek érzem ezt, de szeretek válaszolgatni illeve több felhasználóval levelezek is.
2017. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én azt akartam megtudni, hogy mi az a „tréncsizma”, de azóta se tudom 😃
2017. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!