Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol vannak Budapesten muszlim...

Hol vannak Budapesten muszlim csajok?

Figyelt kérdés
Voltam É Afrikába, és nagyon kedvesek voltak, beszéltek angolul és naponta több percet is beszélgettünk a strandon, de fb-n rámuntak így már nincsenek, Budapesten merre keresendőek a muszlim csajok?
2017. máj. 31. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha vallás szerint keresel...akkor ott ahol összejönnek. Ez olyan mint ha mély-keresztényeket keresnél, akkor is ez lenne a válaszom, csak abban az esetben a templom...
2017. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Templomokba járhatnak együtt férfiak meg nők?
2017. máj. 31. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nincs túl sok esélyed arra, hogy muszlim csajjal összejöjjél. Legalábbis hívő muszlim csajjal. Meg van nekik tiltva, hogy más vallású férfival házasodjanak, mert apai ágon viszik tovább a vallást. Tehát egy muszlim férfi vehet el másvallású (de csak egyistenhívő) nőt, addig a muszlim nő nem mehet hozzá más vallású pasihoz. Persze ha nem mélyen vallásos családból van, akkor összejöhet a dolog, de ez ritka, mint a fehér holló.
2017. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Illenne tudnod hogy a muszlimok nem templomba járnak hanem mecsetbe. Es habár belephetnek a mecsetbe kozosen de imadkozni kulon imadkoznak.
2017. jún. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is muzlim vagyok, és a mecset hívható templomnak!
2017. jún. 4. 09:51
 6/8 anonim válasza:
Muszlim vagy és még nem voltál mecsetbe? Illetve nem tudod hogyan imádkoznak?
2017. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nézd már meg hogy hány mecset van és a város másik részéből mennyi oda az út lángeszű..


Hány keresztény szagolt templomot? 10% uk? mondjuk a fiatalok közül? Aki kereszténynek mondja magát? Minden utcasarkon ott a kerestény templom

2017. jún. 5. 16:23
 8/8 anonim válasza:
Nem hiszem hogy muszlim vagy. Mert alap, hogy tudod hogyan kell imadkozni, az 5 pillerhez tartozik a napi otszori ima. Ehhez kepest neked fogalmad nincs es az is kifogas hogy messze van a mecset. Oké, messze van de ne mond mar hogy ettol függetlenül meg soha nem jutottal el oda. Vagy meg nem jartal egyszersem a varos masik vegeben ahol a mecset van.... A keresztényeket meg nem ertem miert hoztad fel. Hogy jottek a temahoz?
2017. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!