Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kezdjek el egy beszélgeté...

Hogy kezdjek el egy beszélgetést Facebook-on?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és van egy lány osztálytársam akihez szeretnék közelebb kerülni. Az iskolában jól megvagyunk tudunk néha beszélgetni, néha megtudom nevettetni. Viszont most itt a nyári szünet és nem valószínű, hogy sokat fogjuk látni egymást, ezért Fb-n akarom vele tartani a kapcsolatot. Hirtelen online miről írjak rá, hogy egy normális beszélgetés legyen a vége? Mi az lányok amiről, ha kérdeznek szívesen beszélgetnétek? :)

2017. jún. 15. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
egy "szia" megteszi
2017. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp "szia" legyen az első szó amit leírsz neki. Szerintem amúgy ne írj úgy rá hogy "szia hogy telik a nyár". Gondolj vissza miről beszélgettetek, és azzal kapcsolatban tegyél fel neki egy kérdést. Pl: kérdezd meg egy filmnek a címét amiről még mesélt neked, vagy egy sorozatnak a címét, és utána már folytathatod olyan kérdésekkel hogy hogytelik a nyár stb.. Így nem fogja annak venni a hölgy hogy próbálkozol nála, és ezáltal elbeszélgethettek sokat.


Amúgy fogadj meg egy jó tanácsot! Tudom nagyon nehéz ilyenkor ráírni valakire, mert félsz hogy mit szól, izgulsz nem-e hülyeséget írsz... De hidd el, rosszabb lesz ha egész nyáron hiányozni fog. És még rosszabb lesz, ha össze jön valakivel, te meg vered a fejed a falba hogy legalább miért nem próbáltad meg:/ főleg ha 3-4 év múlva is még szimpatikus neked és imádsz vele beszélgetni, de te elszúrtad annó, és ő most valaki mással van.

Szóval jobb az ha megpróbálod és nem sikerül, mint az hogyha nem próbálod meg. Sok sikert előre:)

2017. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!