Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennétek, ha egy állófogad...

Mit tennétek, ha egy állófogadáson elfelejtenének titeket pezsgővel kínálni, miközben már mindenkinek van a kezében?

Figyelt kérdés
Közben elkezdik mondani a pohárköszöntőket, mialatt utánam érkezett 4 embernek adnak pezsgőt? (Akik mögöttem álltak, tehát észre kellett volna venni, hogy az én kezemben még nincs.)

2017. jún. 17. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szolnek hogy hey adjal egyet ide is.
2017. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátra fordultam volna, és mondtam volna a kiszolgálónak, hogy "elnézést, de én nem kaptam poharat! " Vagy valami ilyesmit. Higgadtan, udvariasan.
2017. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Humoros felfogással jelezd, hogy neked is önteni kellett volna.


Elég nagy taplóság, milyen alkalom? Egyáltalán szívesen latnak ott téged?

2017. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
vigasztalhatatlanul, végeláthatatlanul keserves zokogás rázná vállamat
2017. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Odafordulnék a felszolgálóhoz és levennék egy pohár pezsgőt a tálcáról.
2017. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamhoz venném az asztalról az egyik pezsgősüveget, elkezdeném nyaralni s közben kurjongatnék így: "Egyszer élünk, igyunk hát, yuhhhéé!"
2017. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*nyakalni
2017. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem volt felszolgáló, hanem az asztalról osztogatták a teli poharakat, bár közel voltam hozzá, és gondoltam én is, hogy elveszek egyet, de csak üres poharak voltak ott.

Később megérkezett még pár ember, akik mögöttem tudtak csak megállni, és nekik vittek az asztal távolabbi részéről, ahová én nem érhettem el. Szólni meg nem állt módomban, mert már mondták a köszöntőt.

2017. jún. 18. 08:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!