Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális, hogy valaki...

Az normális, hogy valaki iránt nem érdeklődnek az ismerősei? Miért mindig nekem kell kezdeményezni mindent?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy mindig nekem kell erőfeszítéseket tennem a kapcsolataimban,mindig én megyek oda az emberekhez beszélgetni,mindig én írok rá,mindig nekem kell ráköszönni az illetőre,stb. Van 2-3 barátom akiknél ez nem így van,ők gyakran felkeresnek és én is őket. De nagyon sok olyan ember van,akivel régen nagyon jóba voltam,most sem vagyunk rosszba,de ha nem köszönök rá akkor ő 100% hogy nem fog rám köszönni,illetve ha beszélgetünk akkor is mindig én kezdeményezem a beszélgetést,ő magától nem jönne oda hozzám hogy mi van velem. Tehát olyan még nem nagyon volt hogy valaki előre rám köszönt volna,meg jött volna barátkozni,ahogy én szoktam.(kivéve azt 2-3 embert akit említettem) Meg az osztálytársaim 90%-nál is így van,hogy pl. felszáll a buszra látja hogy ott vagyok,de nem köszön,simán levegőnek néz,hacsak én nem köszönök rá.
2017. jún. 28. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem magadból csinálsz bohócot.


Aki levegőnek néz azzal minek foglalkozol?


Jóhogy nem pénzt kérnek tőled hogy köszönjetek egymásnak.

2017. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Má következő fokozat az lesz pénzt kell adjál valakinek hogy visszaköszönjön.
2017. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, hogy egy bizonyos életszakasz lezárása után szépen eltűnnek a felszínes ismerettségek, haverok. Engem se kerestek általában, amint kikerültünk ugyanabból a környezetből, bár igaz én sem törtem magam, hiszen annyira nem álltunk közel egymáshoz, nem voltak igazi barátaim - azokkal a mai napig kölcsönösen keressük egymást. Bár nem köszönni igen nagy bunkóság a fentiektől függetlenül. Szerintem ne foglalkozz ezekkel az emberekkel, amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten..
2017. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!