Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért bántanak az emberek?...

Miért bántanak az emberek? Ennyire számít nekik, hogy nekem milyen körülmények kellemesek?

Figyelt kérdés

Én elég nagy mértékben introvertált vagyok, zárkózott, csendes ember, inkább gondolkodó, mint "aktív".


Engem egész életemben piszkáltak mások, mert más vagyok, mint ők. Általában rajzolgatok, nézem az embereket, próbálok mindent beilleszteni a helyére agyban. Az utóbbi években már csak tanulmányoztam az osztálytársaimat, ki milyen, mivé fejlődhet, hasonlók.


Mindig én voltam a célpont, amiért csendes vagyok és nem süllyedek le a szintjükre egy visszaszólással. Őszintén szólva nem zavarnának az ilyenek, csak legalább úgy csinálják, hogy normális hangerővel, moderáltan kifejtik a véleményüket, ahelyett, hogy "TE AMÚGY MIÉRT VAGY ILYEN HALK MEG HÜLYE? SOSE BESZÉLSZ. BESZÉJJÉ' MÁN'!!! SZÓLALJ MEG MER' BEVEREK EGYET!!!"


Érdekelne, hogy miért ilyenek. Nekik mi hasznuk van ebből? Most jó nekik, hogy így beszélnek velem, meg nem vesznek emberszámba?



2017. júl. 3. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
hülyék itt nincs mit tovább bonyolítani
2017. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Az a nagy helyzet és igazság, hogy ha közösségben vagy, ez barátok között is cirka 4, 8 év (attól függ milyen suliban vagy most), oda azért ILLENDŐ beilleszkedni valamilyen szinten...


Ha te nem szólalsz meg, és ennyire inaktív vagy, akkor egy idő után talán jogosan bszogatnak.


No meg... Eléggé furcsa és sajnálatos, hogy egy ilyen fiatalkorú lény, akinek a legjobban kéne még ismerkedni, beszélni, játszani, ökörködni, hülyülni, társalogni, nevetgélni, stb., az SEMENNYIRE és SEMMIT nem tud kimutatni, se pedig beilleszkedni. Semmilyen szinten.


Nem kell, hogy te legyél az osztály bohóca, de azért illik valamilyen "szinten" részt venni egy közösségben.


Vannak köztes állapotok is.

2017. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. Amikor csak a kérdésedet olvastam el, pár dolog megfogalmazódott a fejemben (frusztráltak, általában mindig az ilyet bántják stb) De amiket idéztél, hát ők szerintem tényleg hülyék, buták, az ilyenekkel egy percig ne foglalkozz, de komolyan.

Nem tudom hány éves vagy, de biztos vagyok benne hogy egyszer olyan környezetbe kerülsz majd, ahol normális, intelligens emberek vesznek majd körbe akiknek nem lesz bajuk veled, és akkor majd megérted hogy ezekkel a hülyékkel miért nem kell foglalkozni :)

2017. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2


Gratulálok, hogy ennyi jött le neked. Van 2 rendes, igazán jószívű barátom, nincs szükségem a "haverokra", hogy "ökörködjek"... 5 éve jártam abba az általános iskolába, ezeknek meg annyi eszük volt, hogy rögtön szúrkálódnak. Nem igazán vágyok szélesebb körű szociális életre. Feltételezem, de is olyan vagy, mint akikről írtam.

2017. júl. 3. 18:30
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 és #3

Kösz, bár addig magam is eljutottam, hogy nincs sok eszük. :)

2017. júl. 3. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Te kérdezted, hogy miért ilyenek. Ezért ilyenek, mert nincs eszük. A többi kérdésre nem lehet válaszolni, mert nincs hasznuk ebből, nekik ez ösztönszerűen jön, mindenféle cél nélkül.
2017. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6


Kösz, akkor feladom.

2017. júl. 3. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!