Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 22leszek és még mindig kiütése...

22leszek és még mindig kiütéseim vannak és pattanásaim . Van valami megoldás vagy tipp h végleg eltünjenek? Ha igen meddig, milyen gyakran stbstb

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Öregedjél 10-15 évet. Fogsz, és akkor majd 22 éves pattanásos akarsz lenni.
2017. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 29 éves férfi vagyok és még mindig vannak pattanásaim. Van hogy nagyon kevés, de van amikor rengeteg. Én sok mindent próbáltam, de semmivel nem tudtam végleg eltüntetni.
2017. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a pattanások hormonális és egészségügyi okok miatt jelennek meg, kb tinikortól életünk végéig nincs mit tenni. Persze személyenként változó.
2017. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hisztynka ***** válasza:
A fiammal ugyanez volt, ő bőrgyógyászhoz fordult, Dalacin-nevű löttyöt és tablettát is felírt neki. A Dalacinnal reggel-este kellett kenni, a tabletta nevét sajnos elfelejtettem, valami antibiotikum volt, egy havi kúra. Nagyon szépen elmúltak a ragyái.
2017. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4. válaszoló írta, nekem is az segített, hogy szedtem azt, amit felírt a bőrgyógyász. Középsulis koromban baromira tele volt az arcom pattanásokkal, de miután elkezdtem szedni, szép lassan mind eltűnt. Ez olyan 10 éve lehetett, azóta sincs az arcomon egy pattanás sem.
2017. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fekete szappan
2017. júl. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!