Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet normálisan...

Hogyan lehet normálisan ismerkedni manapság?

Figyelt kérdés
Elég konzervatív vagyok, és nem támogatom a facebook jelölgetéseket, és bökdöséseket. A mostani disco-k pedig ahogy látom arról szólnak, hogy 16 éves lányok drogoznak és különféle párzási násztáncokat mutatnak be, tánc gyanánt.25/F
2017. júl. 6. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Bevernéd te szívesen azoknak a 16 éves lányoknak, azt hiszem, csak éppen te nem kellesz nekik. :D
2017. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
1. Nem mindenki ösztönlény.
2017. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A véletlenre bízd
2017. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

#2


Hát persze. :)

2017. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
4. Tudom, hogy felfoghatatlan, hogy valaki tényleg nem akarok minden jöttmentel lefeküdni.
2017. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyanok akik gusztustalannak találják a mai divat szerint öltözködő, discoba járó lányokat. Szerintem gusztustalan a szemöldökük, az öltözködésük, a stílusuk, és legtöbbnek a hangjai is. Kihangsúlyoznám! Ez csak számomra gusztustalan, egyébként ők is normális emberek, barátként elfogadom őket, de máshogy nem. Ugyan ez a véleményem főként a külföldi xfactor, got talent, the voice és egyéb műsorok női zsűrieiről. Akik szépek lennének, de nekem ez a modern öltözködés, hajstílus egyátalán nem jön be. Páromat is jobban szeretem mikor otthon cicagatyába vagy melegítőbe flangál (persze a legjobb mikor csak bugyiba). Szerintem sokkal sexibb egy olyan nő, aki felvesz egy egyszerű gatyát, egyszerű kis top vagy valamelyin felső, szedett de természetesnek tűnő szemöldök és szép mosoly. Ennyi bőven elég, lehet vékony, duci, telt, tökéletes alkat, akkor is jóp fog kinézni.


Kérdésedre választ adva, próbáld meg baráti társaságban keresni valakit. Ha ez nem sikerül, akkor kérdezd végig a barátaidat hogy kit ajánlanának, nincs-e olyan ismerősük aki szintén szingli és párt keres. Ha ez nem jön össze, akkor nehéz dolgod lesz:/ Akkor keress olyan helyeket, ahol tudod hogy nem a fiataloknak van, 23+ az átlag életkor, és próbálj ismerkedni. Én a páromat egy kávézóban ismertem meg. Sokszor láttam őt is ott, és bele szerettem első látásra. Pár nap után gondoltam nincs veszíteni valóm, jobb megpróbálni mint hagyni. És megérte megpróbálni. 2 éve együtt vagyunk, boldogok vagyunk.

Sok sikert kívánok előre is:) remélem találsz valakit!

2017. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak írom, hogy persze lehet hogy tudnék velük mit kezdeni, de szerintem ez egyáltalán nem fontos. Mit érek azzal, ha van egy jó estém velük, aztán megy a süllyesztőbe az egész? Nem azt mondtam, hogy nem csinosak, meg nem kihívóak, mert azok a mai fiatalok, viszont a lényeg itt azon lenne, hogy agyba legyenek ott, és a bulin kívül normális társadalmi életet is tudjak vele élni, ergó ne legyen segg buta. Az utolsó válaszolónak köszönöm az írását, jókat írt nagyon. :)
2017. júl. 7. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!