Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez az ábra mennyire igaz...

Ez az ábra mennyire igaz szerintetek? Az USA lakossága?

Figyelt kérdés

[link]


Nem értem, mi e a sok német meg farncia.



2017. júl. 9. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem az egész lakosságra vonatkozik, hanem a adott megyében (county) élő legnagyobb számú kisebbségre.
2017. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Illetve a származásra, ami ugye visszavezethető 50-100-150 évekre is.
2017. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezt látom. De ennyi német lenne többségben az egész országban, vagy eredendően ennyien németektől származnak? Nekem ez új. Azt hittem főként angolok gyarmatosították az országot.
2017. júl. 9. 15:20
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem megyénként persze kissebbségként. Hogy-hgy többen vannak, mint pl a franciák?
2017. júl. 9. 15:21
 5/12 A kérdező kommentje:
De egyébként hol ír kisebbségről? Mert azt írja többségi származás szerint.
2017. júl. 9. 15:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, az utóbbi 50 évbe tuti nem volt népvándorlás németből.

Az, hogy 100éve volt egy német őse azt meg mindenki menőbbnek tartja, mint a puerto ricoit amit inkább elfelejtene.

Hülyeség az egész térkép

2017. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen nagyszámú német bevándorló volt régen, de kb 100 éve. Volt ahol hivatalos nyelv is volt anno.
2017. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De az az érdekes, hogy jelenlegi népességről ír többségi származás alapján. Szerintem is hülyeség, ahogy van..
2017. júl. 9. 15:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Úgy értelmezendő, hogy az adott megyében milyen származásúak vannak a legtöbben.

A legtöbb lehet 8 % is, onnantól az a megye német színt kapott.


Mellesleg nagyon sok német ment ki mint ahogyan ide is sok sváb jött anno.

És a németek kb az egész világon bárhol ha megtelepedtek el is szaporodtak.

Sok németes név van ott pl: Zuckenberg

Trump öreganyja is sváb. Stb.

2017. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem, értem. De szerintem több, mint 8% átlagosan, mert nem hiszem, hogy annyiféle nép él ott, hogy mindenből pár% lenne. A legtöbben amerikainak vallják magukat. De szerintem rossz a térkép, mert inkább az eredetre tér ki, holott nem azt írja. Amerikába 4 millió német él, hogyha ők tényleg németek lennének, mármint a térképen, akkor jóval több német élne Amerikába. Szóval szerintem rosszul fogalmaz, mert félreérhető.
2017. júl. 9. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!