Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen fura dolgokat tudtok...

Milyen fura dolgokat tudtok mondani amit meg csinálhatnék táborban? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Valami bevállalós dologra gondolok pl: hogy éjszaka egy nadrágban alszom alsó nélkül, meg mezitláb vagyok meg mindenféle.

15f.



2017. júl. 9. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd langyos vízbe valakinek az ujjait miközben alszik :D
2017. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Hát koma, az nem bevállalós, hogy mezítláb vagy egy táborban, meg nadrágban alszol!

Csókold meg a legszebb lányt, hívd el sétálni, vágasd le kopaszra a fejed, égesd el a tábortűzben a tavalyi tankönyveidet, hallgass heavy-metált, szívj el egy cigit a tesitanárral, tegezd le a töritanárt. Én ilyeneket csináltam a táborban és jó volt. Vagány férfi lettem. Üdv!42/F

2017. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
zoknit húzol a farkadra és így kisérted a többieket
2017. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zoknit? Vegyél inkább foszforeszkáló festéket és fesd be azzal a farkad, és az éjszaka közepén állj ki az udvarra és kezdj énekelni. :D Garantált lesz a siker, valószínűleg még híresség is leszel sokáig, ha másnem a diliházban, de senki sem mondhatná hogy nem vagy bevállalós... XD
2017. júl. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!