Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyári extrém ötleteket szeretn...

Nyári extrém ötleteket szeretnénk megvalósítani, tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel úgy gondoltuk ez lesz az "igenek nyara". Szóval várunk mindenféle jó ötletet miket kéne csinálnunk, kipróbálnunk, hogy minél emlékezetesebbé tegyük az idei nyarat, persze ízléses és nem túl bevállalós keretek között mozgunk. Programokra, tevékenységekre,kihagyhatatlan kiruccanásokra gondoltunk. JÖHET BÁRMI!

#ötlet #nyár #programok ##igen ##lehetőségek
2017. júl. 10. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az országhatár körbebiciklizését tűztem ki célnak, bár arra fel kell készülni, sokat edzeni. Én csak magamnak szeretnék bizonyítani ezzel, meg mert szeretek biciklizni. Bár ez másnak biztos nagyon unalmas és hosszú út lenne. Mondjuk rengeteg szép hely útba esik, szóval fel lehet dobni.
2017. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha az igenek nyara, akkor szexeljetek velem..... 3 lányt bevállalok.... Neketek az igenek nyara, nekem meg bakancslistás... segithetnénk egymason 🤣🤣
2017. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki olyan dolgokat, amiket még nem csináltatok. Lovaglás, íjászat, golf, vagy bármi. Menjetek el egy-két olyan koncertre, ami amúgy szóba sem jöhetne, pl. heavy-metal. Lehet, még meg is szeretitek.
2017. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem túl extrém, de nekem nagyon bejött a sétarepülés sárkányrepülővel. Mi Orfű és Abaliget közt ültünk sárkányra, de sok helyen van erre lehetőség. Interneten nézz szét.


Pl:

[link]

2017. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Menjetek be egy cukrászdába vagy fagyizóba és kérhetek magatoknak valamit egy idegen nyelven (ne nételül/angolul, mert azt szinte mindenki érti). Valahogy mutogassátok el, mit kértek, miközben vadul magyaráztok az adott nyelven. Ha meg nagyon nem akarják megérteni, mit szeretnétek, az egyikőtök kezdjen el angolul/németül makogni, mintha csak egy kicsit tudna angolul/németül. Aztán szépen köszönjétek meg és köszönjetek el az adott nyelven.
2017. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én gyalogszerrel, max egy táskával és pénzzel fogok menni egy 1000 km-t az országban.
2017. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
wakeboard-ozzatok
2017. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!