Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az mennyire rossz ha random...

Az mennyire rossz ha random írogatok rá facen lányokra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem elfogadott ez de nekem ezzel nem lenne problémám mert az ismerkedés gyorsabb módja..És még vissza se ír a legtöbb ezután pedig melegebb éghajlatra küldeném egyes lányok mért ilyen egyszerűek?

2017. júl. 11. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Mit próbáltál kifejezni az általad igencsak tört magyar nyelven? Egy átlagos lánynak van élete, vannak ismerősei, vannak olyan férfiak, akik élőben is odamennek hozzá. Ugyan miért kellene foglalkozniuk egy random és láthatóan degenerált ismeretlennel, aki találomra rájukírt a facen?
2017. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Kéretlenül ráírsz másokra, és akik ezt nem fogadják pozitívan még el is küldöd a fenébe. Csak te nem érted mi a baj ezzel?


Ha tudod hogy nem elfogadott akkor ne álljon még neked feljebb. Ha pedig nem érdekel hogy mit gondolnak az emberek mert te úgyis jobban tudod mit akarsz, akkor ne tegyél fel véleménykérő kérdést.

2017. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szoval te fiu vagy, rairogatsz ismeretlen lanyokra a facen, azok meg ha nem irnak vissza, akkor elkuldened oket melegebb eghajlatra? Jol ertem a problemadat?


Az meg sem fordul a fejedben, hogy te vadaszteruletnek hasznalod a feszbuksit, de masok meg arra, amire valo: ismerosokkel valo kapcsolattartasra. De igazad van, az ismeretlen lanyok az egyszeruek, nem te vagy faek. :)

2017. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Értem, szóval azért egyszerűek, mert nem méltatnak válaszra egy bunkó, analfabéta senkiházit, aki zaklatja őket. Mesélj még...
2017. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hát ezt jelentem a moderátoroknak az analfabéta pedig azt jelenti hogy nem tud írni olvasni úgy hogy végül

is nem tudom ki is itt az igazán egyszerű..

2017. júl. 11. 20:10
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki csúnyán néz rád akkor is szaladsz anyuhoz árulkodni? Nőj már fel... bár a kérdés és válasz alapján te még bőven gyerek vagy.
2017. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Akik lepontoznak másokat és/vagy jelentgetnek, azok a leggyengébb emberek itt a gyk-n. Aki egy kicsit is ad magára, az soha nem tesz ilyet.
2017. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Öreg, a Facebook nem társkereső. Én is kapok ilyen leveleket, és bizony, rendszerint olvasás nélkül törlöm őket. Miért? Mert nem pasit keresek ott.
2017. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A facebook kapcsolattartásra lett kitalálva, nem csajozásra. Úgyhogy nem értem miért csodálkozol, ha nem válaszolnak ilyen megkeresésekre.
2017. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én rögtön tiltanálak.

A való életben már nyuszi vagy odamenni bárkihez? Bocsáss meg, de ez szánalmas.

2017. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!