Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A munkások, romák, és paraszte...

A munkások, romák, és parasztemberek miért fütyülnek a nőkre az utcán?

Figyelt kérdés
Mit hisznek? Hogy odamegy majd hozzájuk mint az idomított ló? Vagy ezzel bevágódnak nála? Vagy ez valami kezdetleges primitív módja náluk a figyelemfelkeltésnek? Annyira idegesítő.... Esetleg egymástól tanulják el a hülyék, és azt hiszik, hogy ez természetes reakciója annak, ha nőt látnak? Van egyáltalán sikere ennek a hülyeségnek? :D nyomorékok
2017. aug. 3. 06:36
 1/8 akarkizoltan56 ***** válasza:
3%
Mert IQ lajtok,,magyarul kevés az intelligencia szintjük
2017. aug. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Annak örüljünk, hogy az örmények, biciklisták, politikusok és mozgáskorlátozottak mentesek e valóban rút szokástól!
2017. aug. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Június óta diákmunkán végzek fizikai munkát egy kültéri építkezésen, elég bunkó szokásnak tartom amit csak a vidéki tajparasztok és prolik csinálnak, de azért meg lehet érteni. Reggel 6-tól megerőltető fizikai melót kell végezni izzadó férfiakkal összezárva, nincs légkondi, nincs céges csapatépítő tréning wellnesshotelben, a meglátnak egy szép

nőt az kiugrasztja őket a napi rutinból, ezért eleresztenek egy füttyszót vagy egy gyengén megfogalmazott bókot. Nincs benne rosszindulat és szerintem soha nem történt hogy melósok füttyögést követően nőre támadtak.

2017. aug. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez régen is így volt, Pesten is, nem csak vidékieknél. Különösen, ha a nő úgy öltözik, hogy mindent megmutat.
2017. aug. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne általánosíts! :( mikor ezt a választ írom már túl vagyok az állatok etetésén és a kerti munkákon. "Paraszt" vagyok, de tanultam a szakmám elméletben és gyakorlatban a földműveléstől a növényvédelmen át az adminisztrációig. Mellette van egy gyönyörű feleségem. Ja és szeretem amit csinálok, igaz nincs pénzem luxuskocsira, mégis jól megélek. Nem az ember munkájához van kötve, hogy fütyül-e a nők után.
2017. aug. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bubuka508 ***** válasza:
Ahogy irod: ez a figyelemfelkeltés primitiv modja. De nem társadalmi osztályhoz vagy hovatartozáshoz van kötve, hanem intelligenciához. Az pedig lehet egyszerübb embereknek is, de többdiplomás is lehet sült bunko ilyen szempontbol. Ha valaki tetszik, kulturáltan is tudomására hozhatjuk, ugy, hogy nem alázzuk le vele az illetöt. Egymást is hülyitik vele, a csordaösztön elég erös...Pedig aki mindig a csorda után megy, az mindig szaros füvet fog legelni.
2017. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vajon ha 10 darab jól összeszokott mérnök, orvos, jogász, stb...között elsétálna egy lengén öltözött csajszi, mit reagálnának?

Gondolom póker arccal fürkésznék az eget, és meg se mukkannának...

Vagy nem?

2017. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

A nők amikor férfiakról beszélnek, akkor a hímneműek azon felső 20%-át értik ez alatt, akik kinézetre és vagy státuszra számukra vonzó választás lenne, mert a nők mindig saját szintjüknél feljebb választanak. Ezért van, hogy a nők 100%-át a férfiak 20%-a dugja.

Ha ebből a felső 20%-ból füttyög valaki, az talpraesett udvarlásnak számít náluk. Ha a maradék 80%-ból füttyög valaki, az meg primitívségnek.

2017. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!