Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hölgyek, ti szerettek fiatalab...

Hölgyek, ti szerettek fiatalabb srácokkal beszélgetni?

Figyelt kérdés

Illetve férfitársaimat is kérdezném, hogy nektek van-e idősebb lány barátotok/ismerősötök, akikkel gyakran beszélgettek?

Én személy szerint sokszor jobban élvezem a 3-6évvel idősebb nők társaságát. Általábban céltudatosabbak, több témáról lehet velük diskurálni. Nem mellesleg már kész nők, akik engem nagyon vonzanak.

19F


2017. aug. 4. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Pfff.


1) Milyen férfitársaidat kérdezed ecsécském? Férfitársaid akkor lehetnének, ha férfi lennél, attól meg messze vagy.


2) Ó, azok a 22-25 éves céltudatos nők.:)))))


3) Komolyan, diskurálni? D-I-S-K-U-R-Á-L-N-I???? Nagypapi, te vagy az?


4) 22 éves lányok mint kész nők.:))))))


Teljesen kész ez az egész kérdés. Jaj öcsikém, rólad sugárzik, hogy semmi, de semmi esélyed nincs a nőknél, korosztálytól függetlenül. Elképzelem, mennyire tud komolyan venni téged egy 25 éves lány.:))))

2017. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Határozottan nem!
2017. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az intelligencia nem kor kérdése. Persze nyilván van egy határ azért.
2017. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1-es.....

Nem tudom miért kell rosszindulatúnak lenni....

Én a kérdezővel majdnem egykorú vagyok és igenis eltudok beszélgetni az idősebb nőkkel/lányokkal. Tény, hogy vannak buták, de nem vagyunk egyformák.

2017. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem kerestem szándékosan fiatalabb fiúk társaságát, de munkából kifolyólag, szórakozóhelyen, interneten ismertem már meg 4-8 évvel fiatalabbat srácokat, volt akivel jól kijöttem, hónapokig beszélgettünk.


Szóval nem korfüggő nálam, minden korosztállyal elvagyok, ha van közös téma, érdeklődés, stb.


27n

2017. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó, ilyen a természetem. Amúgy persze, hogy el tudsz beszélgetni velük, mindenki el tud beszélgetni mindenkivel. Ami nevetséges, hogy a kérdező azt a benyomást próbálja kelteni, hogy a korabeli lányokkal nem tud elég témában beszélgetni, meg nem elég céltudatosak, és az ő színvonalának csak az idősebb lányok felelnek meg. Na ez egy baromság. Hatalmas egyéni különbségek vannak. Persze, mindenki fejlődik magához képest 18 és 25 éves kora között, de a korosztályok között nincs általános különbség. Ha valaki azt állítja, hogy ő csak a nála pár évvel idősebbekkel tud jót beszélgetni, azzal azt próbálja sugallni, hogy érettebb a koránál. Pedig lófast érettebb. Ha normális lenne, akkor a korabeli lányokkal meg úgy mindenkivel el tudna beszélgetni. A kérdező csak kompenzál. Egyszerűen nincs barátnője, nem sikeres a lányoknál és úgy próbálja oldani a frusztrációját, hogy "de ez azért van, mert a korombeli lányok olyan felszínesek, bezzeg az idősebbekkel milyen jól elbeszélgetek". Persze ez a kissrác is végsősoron puncira vágyik, csak az soha nem jön össze.
2017. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
András, rád hagyom inkább.:D Gondolj, amit szeretnél. Kívánom neked, hogy te legyél annyira sikeres és normális ember, mint amennyi rosszindulat árad belőled, akkor piszkosul jó életed lesz.:)
2017. aug. 4. 18:36
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Az igazság néha kényelmetlen tud lenni. Én csak leírtam, hogy esetedben mi a helyzet. Szokás szerint eltart némi ideig, amíg feldolgozod, de pár év múlva majd visszatekintesz 19 éves kori önmagadra és arra gondolsz, hogy hallgatnod kellett volna Bandi papára.
2017. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, nem olyan fellengzős, cinikus, megkeseredett tagok. A legjobb beszélgetéseim mind fiatalabb fiúkkal voltak, a barátom is fiatalabb.
2017. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szokás szerint eltart némi ideig, amíg feldolgozod, de pár év múlva majd visszatekintesz 19 éves kori önmagadra és arra gondolsz, hogy hallgatnod kellett volna Bandi papára."


De Bandi papa, hiszen csak annyit mondott hogy "soha nem kap puncit". Tanácsot nem adott Bandi papa, csak nyávogja a nagy tapasztalattal rendelkezők szövegét.

2017. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!