Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az ember hogy éli meg hogy...

Az ember hogy éli meg hogy szórakozóhelyen ilyenekkel kell szembesülnie?

Figyelt kérdés

Idehaza és a világ elég sok táján sajnos szokássá vált hogy néhányan kis ital után elvesztik a fejüket főleg a csajok, és megszűnik létezni számukra az erkölcs.

Tavalyi nyaralásomon majdnem egy aktus szemtanúi voltunk a többi külföldivel, amikor elengedték magukat és a csajnak már majdnem a seggében kotort a csávó olyan piásak voltak, bár a csaj már szerintem eleve ilyenre utazhatott mert a ruhája is hivalkodó volt.

Nekünk volt kellemetlen a helyzet mert mindenki kicsit távolabb állt és nem tudták le reagálni.


Fiatalság ide vagy oda, én akárhogy megkívánok valakit egy csóknál soha nem volt több nyilvánosan, akkor sem ha már sokat ittam


Budapesten is láttam már olyat hogy valakinek nadrágon keresztül "csinálták" és utána úgy vitte valahova kézen fogva a csávót.


Nekem ezek olyan hihetetlen dolgok, hogy nem tudom elképzelni hány kis csitri 14-16 éves, de igazából kortól függetlenül, mennyi ilyen nő viselkedhet így?


Nem hiába mondják alaptalanul hogy aki jól néz ki, az biztos nagy r_banc.

25F


2017. aug. 6. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A szorakozohelyek mosdoi is ezekkel van tele. Ez általános jelenség. Kb mert egyik sem viheti haza a másikat mert a szülők tiltják.hotelre nincs lé de igény sem.
2017. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki szorakozo helyre megy hozza van ehez szokva. Aki nem szereti az ilyen tarsasagot, nem megy ilyen helyekre.
2017. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért az erős hogy a klubok alapja az ilyen társaság, érdekes módon vannak olyanok akik elmennek isznak kicsit táncolnak, és haza mennek.
2017. aug. 6. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen kalandokat nevezik jól sikerült estének.

szerencsémre nekem is volt sok ilyenben részem.

2017. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten élvezik a dolgot, azzal semmi baj nincs. Nem tudom, miért jönnek mindig az erkökccsel (főleg a nőkével, mintha a férfiaké nem számítana), amikor ezzel nem ártanak senkinek, főleg, ha 18+-is a buli.

Az a gáz, amikor valaki úgy nyomul a másikra, ha az nem akarja, vagy annyira illuminált, hogy nem is tud magáról.

Egyébként mindenki érezze jól magát, nem másokbak kell megfelelni. Ha egy nő nem csípi ki jobban magát, akkor trampli, ha csinos, akkor k*rv@, ha nem táncol idegenekkel, akkor beképzelt, miért jött bulizni, ha meg táncol, akkor meg illegeti magát...

2017. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!