Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak este ha nem...

Mit csináljak este ha nem tudok aludni? Mármint mivel üssem el az időt?

Figyelt kérdés
Tehát TUDOM hogy nem fogok aludni, de a plafont bámulni unalmas ezért már nem is próbálkozok. Csak majd a suliban lesz gond. Na de. Mit csináljak? Olvasni ilyenkor már nincs kedvem. A YouTube-on már alig találok valamit ami érdekel. Itt meg alig van valami :D tippek? (kb hajnali 3-4ig) Az összes spongyabob részt megnéztem szerintem ami létezik. Ti mit csináltok ilyenkor? :D 17/L
2017. aug. 8. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Szia :) Anime vagy sorozatok? Én egyik nyáron mikor szinte mindig hajnalig fent voltam anotalkoztam, 1 hét alatt megnéztem 6 Walking Dead évadot, meg még pár sorozatot, filmet, stb.. :D
2017. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Vannak más sorozatok is.. Family guy, south park, the simpsons, agymenők... Vagy ha komolyabbak is érdekelnek akkor a Kártyavár, Trónok harca, Breaking Bad, Black Mirror... Vagy csinálj valami kreatív tevékenységet. Alkoss. Zene, rajzolás, történet/novella írás.. Vagy maszturbálj.. Sok lehetőség van. Egyébként érdemes lenne valamit változtatni az életviteleden, ha gyakrabban előfordul, hogy nem tudsz aludni este. Kevesebb koffein és szénhidrátbevitel talán. Esetleg több sport, aktív mozgás.
2017. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :D
2017. aug. 9. 00:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Társasági élet kategóriában egy " kivel " kérdés helyesebb lenne. :D

Én amúgy neten szoktam csak lógni valahogy mindig akad elég érdekes dolog.

Most pl zenét hallgatok meg itt nézegetem a kérdéseket.

2017. aug. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!