Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek 2017-ben miért...

Miktr21 kérdése:

Az emberek 2017-ben miért tartanak igényt youtubeon az olyan tartalmatlan tartalmakra int pl:Iphone turmixolás, Oreo nyaló kihívás, miért van ez?

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem feltetlen igenyuk van ra, hanem ha mar ott van rakattintanak es megnezik...
2017. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Mert divat mint mindig , én személy szerint utálom az ilyenekt én inkább minőségi tartalmakt gyártok e-miatt is van az hogy kevesen nézik a videóimat , de legalább nem is kérik , hogy jajj xyx kihívást csinálj , stb ... Na meg kéthetente/hetente van egy hosszabb video és kész én mindig meg mondtam/mondom , hogy a youtube nekem a hobbim .

Sokat amiatt csinálják mert a nézettség ami a partner cégen kereszült pénzt hoz , na én pl pont le tojom a partner cégeket , meg a több millio megtekintést is ...

Ahogy a mondás tartja "Sose állj be a sorba , legyél inkább egyedi !"

2017. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!