Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik az a hely, aluljáró...

Melyik az a hely, aluljáró ahol a legkevesebb a rendőr? A Nyugatinál sok van; Blahánál is, ezt tudom, hol lehetnek a legkevesebben?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon ciki, hogy így kérdezem.

Hó vége van, és az utóbbi pár napban kéregettem. Igazából régebben is csináltam, de nem ennyiszer.


Diák vagyok (most kezdődik a suli) melózok, csak ugye hó vége. Inkább kérek 200 vagy 500 ft-ot, vagy akár ezer forintot

(több embertől, mert ugye van, aki csak egy huszast ad, valaki semmit, valaki egy százast, változó) semmint hogy lopjak.


A gond az, hogy volt, hogy a Nyugatinál azt hitték, hogy füvet árulok... a rendőrök megállítottak, mondták, hogy igazoltassam magam. Persze, odaadtam a személyim, meg minden; mondtam nekik, diákigazolványt is mutatok, meg minden egyebet.

(azt nem mondták ki persze, hogy "Na, figyu, azért igazoltatunk, mert gyanús, hogy itt izélsz több mint fél órán át keresztül, meg cigizel is, meg kéregetsz is... hát azt hisszük hogy füvet árulsz"

(cigiztem közben) csak szimplán igazoltattak. Tudom, ez vele járhat.


Azt szeretném kérdezni, melyik az az aluljáró, vagy melyik az a hely, ahol a legkevesebben lehetnek?

Nyugatinál sokan vannak, Blahánál is. Tudom, ciki a kéregetés, de fizetés nem jön előbb; szülők vidéken élnek, felnőtt vagyok, és nem akaszkodhatok rájuk. Több kiadás is jött albérlet kapcsán, és nincs párom se, se férj, semmi. Magam fizetem, kaját is, mindent. Inkább kéregetek, semmint hogy lopjak vagy hogy valami más sz_rt csináljak. Aztán majd jön fizu 10.-én.


Melyik lehet az a hely, ahol egyáltalán nincsenek rendőrök?

Vagy aluljáró, vagy ilyen helyek? (el akarom kerülni a kellemetlen szituációkat). Dolgozom. Értelmes ember vagyok amúgy, fősulin tanulok.. csak hát a pénz... az néha idegesít.. vagyis aggódok rajta.

Főleg az albi miatt (több váratlan kiadás jött ebben a hónapban + az előzőben.)


23/l



2017. aug. 31. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Amíg a cigit nem említetted addig sajnáltalak...


Egyébként ha nagyon kell a pénz, és tényleg idáig lesüllyedsz érte, akkor menj plazmát adni.


Egy alkalomért 3500 forintot kapsz. Levesznek kb 5-6 deci plazmát, és minimum egy héttel később mehetsz újra ha jól táplálkozol közben és odafigyelsz az egészségedre.

Az havi 14 000 forint.

Egyszerűbb mint 100 forintért egy tucat embert végigkoldulni, amíg valaki ad egy százast.


De persze sokkal egyszerűbb lenne a cigit is lerakni...

2017. aug. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van pár poharazós meló 800 nettó körüli órabérrel, pár napos kifizetéssel.

Mit tanulsz?

2017. aug. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem adatok vért (egészségügyi okok miatt) Hidd el, tudom mennyi pénz és ha tudnám, akkor adnék.


A cigi meg nem értem, miért probléma... töltöm, szinte a legolcsóbb cigidohányt veszem, 1 napra kiszámolva a költsége kb. 150 ft... (900 ft kb. egy cigaretta csomag, az több napra elég; cigihüvelyt meg hetente kell venni, kétszáz darabosat... 1 nap kb. 150 ft-omba kerül ha leosztom, és egyenes arányossággal kiszámolom.)


Igazából nem tippekre irányult a kérdésem...

2017. aug. 31. 00:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem árulsz füvet, akkor mi a baj a rendőrökkel? Igazoltatnak, aztán kész. Utána kéregethetsz tovább. Ha nem sértesz semmilyen szabályt, nincs nálad fű, nem fognak bevinni.
2017. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

En sem tudlak sajnálni....

Gondolom megy a rizsa, aztan cigit veszel abból a penzből, amiert mas megdolgozik....

Nekem addig ne mondha senki, higy szegény, neg ne jöjjön oda hozzám kunyeralni, amig cigire van pénz... cigire költött pénzből, kajat is lehet venni, igy a problema megoldva....

2017. aug. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha leosztod a cigidet napi 150 Ft-ra akkor a koldulásaid ára meg is van. Szerintem ne rinyálj,hanem ha van pénzed cigire akkor másra is. Tőlem egy vasat nem kapnál!
2017. aug. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kunyeráló 3.14csa
2017. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a válaszolókat... Vagy ők nem értenek téged kérdező. Nem kívánom, hogy olyan helyzetbe kerüljetek, ahol ehhez kell folyamodni. :)

Amúgy több hónapig voltam Bp.-n, én azt vettem észre, hogy ha beszélsz két szép szót az alkeszokhoz a lerobbant kocsmákban, akkor örömmel segítenek ki egy korsó sörrel, meg pár száz Forinttal, esetleg étellel vagy cigivel. Nem én csináltam ezt, de az ott szerzett ismerőseim igen, és tök jogos érvelésük volt; így nem is a valamit érő réteg pénzét kérleled, meg nem is látja egész Budapest, amit csinálsz. Nehéz az élet, az ember meg mindent megtesz, hogy túléljen. Az itt válaszolók elég hamar megtörnének, ha betartanák egy ideig a saját szavaikat.

2017. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó nagy szégyen vagy!!
2017. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!