Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van rossz érzésem...

Miért van rossz érzésem ahányszor el kell mennem itthonról?

Figyelt kérdés

Akárhova kell mennem, borzasztóan nehéz elindulnom itthonról, főleg, ha a házon kívüli dolog tovább tart fél óránál.

Legyen az bulizás, mozi, iskola, vezetés, bevásárlás vagy bármi, egyszerűen megfogalmazhatatlanul szomorú és kétségbeesett leszek, ha menni kell.

Ráadásul az esetek 90%-ában a dolog alatt és után is érzem, hogy haza akarok jönni, ahol biztonság van. Emiatt sok dolgot elég nehezen tudok élvezni.


Persze, azért, ha belefeledkezem a dologba (pl moziban filmnézés, buliban pókerezés... stb) akkor egy darabig eltűnik ez a honvágy, de előbb-utóbb mindig visszatér.

Ha egyedül, ha családdal, ha haverokkal vagyok, mindig ez van.


17/F


2017. aug. 31. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok😣
2017. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szokott esetleg hányingered lenni, mikor el kell indulnod? Lehet, agorafóbiád van. Nekem az volt. Mindig hányingerem lett, mikor mentem kifelé a házból a lépcsőházban.
2017. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem elég erős szociofóbiám van, én is hasonlóan érzek, bár én inkább emberek közelében, de ha már kilépek az utcára, úgy érzem veszélyben vagyok...

Esetleg pszichológus vagy valami lazább nyugtató gyógynövény?

Amúgy egyik barátnőmmel beszéltük, hogy a buliban mindig a készülődés a legjobb meg amikor hazaérsz enni. :D

2017. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Diagnosztizált szociális fóbiám van és kevert szorongásos betegségem. Gyógyszert szedek. Ennek ellenére ugyenzt érzem. Kivéve ha van mellett vki. Úgy biztonságban érzem magam. Anélkül fura.
2017. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!