Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok tanácsokat adni a...

Tudnátok tanácsokat adni a "csajozással" kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, egy kapcsolatom se volt még sajnos, nagyon befelé forduló (introvertált) vagyok, és ebből adódóan nem is szoktam ismerkedni annyira. Viszont most van egy lány, aki bejön, és ismerkednék vele. Csak nemtudom hogyan tegyem, mivel ugye nem vagyok az a beszédes típus, és félek ha kifogyok a mondandómból akkor leblokkolok. Aki még ilyen introvertált vagy hasonló, azoktól is szivesen veszek egy pár tanácsot, mivel gondolom hasonló cipőben járt, de másoktól is!

2017. szept. 6. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is, de én is csak segítséget keresek...
2017. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát meg kell találni a megfelelő embert. Ez a kulcs. Én is nagyon introvertált vagyok. Mégis az első barátnőmmel órákat tudtunk beszélgetni. Egyszerűen működött a kémia. Be lehet tanulni sablonokat és technikákat ami arra jó, hogy eljuss a dugásig. De tartalmas kapcsolatod nem lesz.
2017. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha azt mondom, hogy akit kinéztem, az is introvertált, akkor mi sülhet ki belőle? Senki se fog senkihez szólni egy esetleges randin? xd
2017. szept. 6. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

tanulható képesség és szerintem 2 lépcsőben érdemes.

testi és szellemi téren.

testi téren érdemes lenne eljárnod heti 1x lakásos örömlányhoz,hogy megismerd a női testet és a sajátodat is ahogyan reagál a nőjére és hogy gyakorlott hozzáértő szerető legyél.

a másik vonal a szellemi.

ehhez kezdésnek olvasd el párszor neil straussz-játszma-című könyvét.

2017. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utálom aki ilyen bamba és nem tud mit mondani
2017. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert te mindig minden helyzetben tudod, hogy mit kell mondani?
2017. szept. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!