Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon sok a 7 év kor különbség?

Nagyon sok a 7 év kor különbség?

Figyelt kérdés
15 vagyok, 1 honap es 16 szoval mar azt is mondthatnam. Van egy fiu akivel par honapja randizgatok es ugy latszik jol haladunk. Csak ezt paran annyira megtudjak szolni.
2017. szept. 25. 02:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

Ebben a korban hatalmas.

Tudom, hogy ez számodra csak pofajáratás lesz, de majd ha annyi idős leszel, mint amennyi most a párod, akkor rázni fog a hideg a puszta gondolattól is, hogy egy 15 (bocs, majdnem 16!!) éves tinivel összejöjj, és valszeg meg lesz a véleményed az olyan felnőttekről, akiknek ezzel nincs problémájuk.

Biztos érettebb vagy a korodnál, meg akár beillenél felnőttnek is, de hidd el, hogy oka van, hogy a pasid nem egy ténylegesen felnőtt nővel kavar.

2017. szept. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
A ti esetetekben igen. Gondolom a szüleitek sem néznék jó szemmel a kapcsolatot, érthető okokból.
2017. szept. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon sok! Ő már felnőtt.. és nem igazán "fiú" már, te meg még csak most végzed az általánost. Ez elég gáz.. (mármint neked mások előtt).
2017. szept. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Szóval 23 éves a fiú. Azért annyira ez nem veszélyesen sok szerintem, ha megvan a közös hang, akkor teljesen mindegy a dolog.
2017. szept. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Bihar Valatonon ***** válasza:
0%
16évesen végzi az általánost?! Az korrekt! :DDDDD Amúgy meg sztem nem soka mai világban meg már főleg nem gy működik....ettől most meg jönnek a konzervatív felfogású fujjogók de 15 fölött ezzel nincs gond....nekem is 16 éves barátnőm, amikor 22 voltam....
2017. szept. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
3%
Nem.
2017. szept. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Szexkapcsolat lehet belőle, semmi komoly.

Bár azért elég sokat elarul mindkét felről, hogy lassan 16 éves lány egy 22 éves kukijan csüng...

2017. szept. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Magadra hallgass:)

A lány 16 volt, én 26. Elején, mondtak mindent:)

Azóta, már a gyerekeink is felnőttek:) Jól tudtunk együtt haladni az életben.

2017. szept. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%

A srácnak kell a friss punc1. Nem kell ezt túlmagyarázni.

Te meg gondolom már nagyon szexelni akarnál vele, azt most keresed magadban az okot, amivel megracionalizálhatod a dolgokat, hogy utána ne tartsd magad r1bäncnak.

2017. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Kap érte pénzt? Ha nem, akkor nem ribizli.
2017. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!