Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mivel kedveskedjünk az adakozó...

Mivel kedveskedjünk az adakozóknak?

Figyelt kérdés
Pár barátommal csinálunk egy nagy jótékonysági eseményt, ahol megvendégeljük az embereket kis sütivel, teával, illetve szeretnénk valami plusz dolgot adni, amiért eljönnek. Valami egyszerű, saját készítésű dolog, az sem hátrány ha olcsó mert több százra lenne szükségünk :)
2017. szept. 27. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem annyira jó ötletek, de nekem:

emléklap, jobb kinézetű toll+kis jegyzetfüzet, kulcstartó, stb. ilyenek jutnak eszembe.

2017. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát külön terembe a fèrfiakat, külön terembe a nőket. A fèrfiaknak vetkőzős lányt bèreljetek, a nőknek meg vetkőzős fiút. Azt nem teszik zsebre a vendègek ès elhagyni sem tudják, de mindenkèpp egy èletre szóló èlmèny lesz nekik.
2017. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, te egy nagy barom vagy! Nem tudod felfogni a csökött agyaddal hogy miről van szó? Gyerekeknek, anyaotthonoknak gyűjtünk, jó emberekkel, és te képes vagy beírni egy ilyet?! Undorító patkány vagy...


Köszönöm a választ első!

2017. szept. 28. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismeretlen számodra a poèn fogalma? :D te sem gondoltad komolyan, hogy ilyet javasolnèk egy jótèkonysági rendezvènyre. Ennyire nem lehetsz hiszèkeny. Ne velem hisztizz. Csak tele volt a tököm mindennel ès ilyen morbid poèn jött. Sorry. Nem vagyok patkány. Ember vagyok. Pont olyan ember, mint te. Nem abba a klikkbe tartozok aki azt nèzi, hogy szívhat le másokat anyagilag ès èrzelmileg..
2017. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A poén nem itt kezdődik te szerencsétlen.. Szerintem semmi vicces nincs abban hogy egy ilyen kérdés alatt "poénkodsz" ezzel.
2017. szept. 28. 20:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!