Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sárosdi Lilla vagy Marton...

Sárosdi Lilla vagy Marton László: kinek adsz igazat?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 18:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
66%
Sárosdi Lillának.
2017. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
72%
Nem hinném, hogy bárki kiállna ezzel a nyilvánosság elé, ha nem lenne igaz. Én Lillának hiszek.
2017. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
47%

Lillának hiszek, mert az én környezetemben is volt rá példa, hogy köztiszteletben álló személy visszaélt a helyzetével és szinte mindenki elnézett másfelé. Sajnos én is...mondjuk gyerek voltam. Szomorú, mert az emberben egy világ dől össze, de ilyen az emberi természetes sajnos, ha hatalmi állapotban van valaki, visszaél vele. Így szocializálták, hogy ez normális.


Amúgy elég felmenni a 444-re és megnézni miket kommentelgetnek a kedves férfiak és pár nő, hogy rájöjjünk arra, miért is hallgatnak az áldozatok.

2017. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
37%

Nincs bizonyíték ,szóval simán lehet egyéni bosszú is. De indíték sem kell,elég ha valaki magamutogató és balhét akar maga körül ,figyelmet akar kicsikarni.


Ennyi év után igencsak gyanús a dolog,hogy hirtelen eszébe jutott. Nagyon könnyű hasraütésszerűen rámutatni valakire hogy te bűnös vagy mert csak,mert azt mondom. Van bizonyíték ? Nincs. Nem baj! Ez pont olyan mint a középkorban a boszorkányégetés. Bárki lehet boszorkány ha valaki azt mondja,majd ő valahogy bebizonyítja magáról ,hogy mégsem az,de addig csak égessük a máglyán az sosem árt.


Hát ez nem így működik remélem egy jogállamban.

2017. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 A kérdező kommentje:

Sárosdi Lilláról majdnem 20 évtizedes karrierje alatt nem lehetett olvasni annyit,mint az utóbbi pár napja.

Bedobta magát a köztudatba és már a fantasztikus ZsaZsa Gabor megmondta: mindegy,hogy mit,de beszéljenek rólam

2017. okt. 20. 18:53
 6/87 A kérdező kommentje:
Amelett az ártatlanság vélelme mindenkit megillett.
2017. okt. 20. 18:55
 7/87 A kérdező kommentje:

Én meg elhiszem, kettes.

Amennyi rosszindulatú,áskálódó nőt ismerek, simán belefér egy kis rágalmazás.

2017. okt. 20. 18:57
 8/87 anonim ***** válasza:
39%

Igen jól látod kérdező.Soha nem hallottam láttam ezt a nőt de most híres lett. Indítéknak pont megteszi ,de hangsúlyozom indíték sem kell. De az is lehet igaza van a nőnek! Bizonyítsa akkor,mert ez így csak rágalom,amiért be is fogják perelni, teszem hozzá teljesen jogosan.


Nem így mennek a dolgok ,hogy felkelek ,eszembe jut valami régi sérelem, pl kirúgtak 20 éve a melóból, csúnyán nézett rám a tanítóbácsi,beírt egy 1-est ,vagy akár tiszteletlenül szóltak hozzám, nosza azt mondom nyilvánosság előtt (véletlenül sem a bíróságon rendőrségen tett feljelentésben) hogy 'tudjukki'szexuális ajánlatot tett ,vagy akár meg is akart erőszakolni,aztán nagy kegyesen elárulom a nevét is "közkívánatra" .

Nagyon jó játékteret kínál ez bárkinek a lejáratására.

2017. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
23%

" simán belefér egy kis rágalmazás."


Ez nem kis rágalmazás! Ezzel egy ember életét teszi tönkre, és ilyet nem csinál senki pusztán feltűnési viszketegségből.

Kelemen Anna szájából tényleg nem lenne túl hiteles, de Sárosdi Lilla biztos nem ilyen hírnévre vágyott.


Amúgy meg nyílt titok, hogy számtalan karrier előfeltétele egy kis terpesz, és sajnos sok ember visszaél a hatalmával. Ez így meg egy kis faluban kicsibe is, és a legnagyobbak közt is.

2017. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 A kérdező kommentje:

Nem csinál feltűnési viszketegséből?

És miért nem?

Mert kicsoda ez a Sárosdi, hogy annyira hiteles?

Bíróságon édes-kevés ez az indok, hogy "biztos nem csinálna ilyet".

A bcs egyébként már rég elévült, viszont a rágalmazás fennáll.

2017. okt. 20. 19:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!